Evden Eve Nakliyat | Protrans

Kara Taşımacılığı

ULUSLARARASI KARA TAŞIMACILIĞI

Uluslararası Kara Taşımacılığı - Araçlarımız

 

Ulaştırma Bakanlığınca verilen C3 yetki belgeli firmamız, tamamen kendi özmal, Euro 6 emisyon standartlarına sahip, yüksek modelli, alüminyum kapalı kasa araçları ile eşyalarınızın nakliyesini sorunsuz bir şekilde karayolundan yapmaktadır.  Karayolu ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Karadeniz’e komşu ülkeler Ukrayna, Rusya, Orta Asya, Gürcistan, Azerbaycan ve İran’a  yüklerinizi taşımaktadır. Araçlarımızın modellerinin yüksek olması araç arızalarından kaynaklanan teslimat geçikmelerinin önüne geçerek müşterilerimizin mağduriyetini önlemektedir. Hızlı ve hususi teslimat istenildiğinde değişik boy ve hacimdeki  araçlarımızı özel ekspres servis olarak müşterilerimize tahsis etmekteyiz.

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.