Evden Eve Nakliyat | Protrans

Hava Taşımacılığı

Hava Taşımacılığı

Günümüz dünyasında zaman ve bilgi çok önemli bir yere sahiptir. Hızlı sevkiyat gerekliliği nedeni ile küresel ticaret hayatında hava taşımacılığı önemli bir yer edinmiştir ve küresel lojistik çözümlerde havayolu taşımacılığını dahil etmemek düşünülemez. Hacmi büyük eşyalar kara veya deniz yolu ile sevk edilirken, kişisel eşyalar veya hacmi küçük olan ev eşyalarını hava yolu ile taşımak daha ekonomik ve daha hızlı olmaktadır. Bu çerçevede hava yolu taşımacılığı daha cazip ve hesaplı olmaktadır. Firmamız antlaşmalı olduğu hava yolu kargo firmaları ile eşyalarınızı hızlı bir şekilde istediğiniz yere taşımaktayız. Hava yolu taşımacılığında fiyatlandırmalar eşyalarınızın hacim ve ağırlıkları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.