Evden Eve Nakliyat | Protrans

Deniz Taşımacılığı

Uluslararası Deniz Taşımacılığı

Kaliteli hizmeti hesaplı fiyata sunmayı kendine prensip edinen firmamız PROTRANS International Transport,  konteynırlarla, komple veya grupaj hizmet türleri ile  sizlerin eşyalarını limanı olan tüm ülkelere taşımaktadır.  Organizatör firmalar ile Ev eşyalarınızı en uygun gemi firması ile liman teslim veya gideceğiniz ülkede adresinize teslim etmekteyiz. Şirketimizin deneyimli ve yetenekli çalışanları, yükünüzün çıktığı noktadan varış merkezine kadar taşımanın tüm aşamalarını sizlerle paylaşmaktadır,  organizasyonunu özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizinle beraber gerçekleştirmektedir.

Deniz Taşımacılığı
Uluslararası Taşımacılık
Uluslararası Deniz Taşımacılığı
International Transport
Uygun Gemi Firması

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.