Evden Eve Nakliyat | Protrans

Uluslararasi Taşımacılık

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Evden eve taşımacılık hizmet sektörü günümüzde bir hayli yaygınlaşmış olup yurtdışı taşınma işlerimizde de bizlere fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca verilen Uluslararası Ev Eşyası ve Büro Malzemesi Taşıma yetkisi veren C 3 Yetki Belgeli firmamız Protrans Uluslararası Evden Eve Nakliyat, sorunsuz ve en uygun maliyetle taşınmanızı  sağlar. Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye ve yine Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine kara, deniz ve hava yolu taşıma yöntemlerin en uygun olanı  ile ev eşyalarınızın ve zati eşyalarınızın taşınma işlerinde hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Sektördeki  20. yılını dolduran firmamız profesyonel ekibi ile uluslararası taşımacılıkta pratik, akılcı çözümler sizler için sunuyoruz. Kıymetli eşyalarınız uzun yolda da güvenin adresi olan firmamıza emanet…

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.