Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye ve yine Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine kara, deniz ve hava yolu taşıma yöntemlerin en uygun olanı ile ev eşyalarınızın ve zati eşyalarınızın taşınma işlerinde hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.


Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık hizmet sektörü günümüzde bir hayli yaygınlaşmış olup yurtdışı taşınma işlerimizde de bizlere fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca verilen Uluslararası Ev Eşyası ve Büro Malzemesi Taşıma yetkisi veren C3 Yetki Belgeli firmamız, sorunsuz ve en uygun fiyat ile taşınmanızı sağlar. Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye ve yine Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine kara, deniz ve hava yolu taşıma yöntemlerin en uygun olanı ile ev eşyalarınızın ve zati eşyalarınızın taşınma işlerinde hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Ücretsiz Ekspertiz

Türkiye'nin neresinden ararsanız biz oradayız. İster İzmir'den arıyor olun, isterseniz Ankara'dan yada İstanbul'dan... Donanımlı profesyonel kadromuz ile eşyalarınız için ev yada ofisinize kadar gelip ücretsiz ekspertiz hizmeti verebiliriz.

Eşyalarınız Sigortalı

Evden eve taşınırken olası istenmeyen hasarlar meydana gelebilir. Bizler işimizi sigorta güvencesi altında gerçekleştiriyoruz ki, hasarlarınız olsa dahi bunları da sigorta güvencesi altında size bir masraf çıkarmadan karşılıyoruz.

Profesyonel Araçlar

7 farklı taşıma aracımız ile ihtiyacınıza göre hizmetin yanısıra, taşınma esnasında kullanılan profesyonel ekipmanlar ile gerekse de asansörlü taşımacılık istendiğinde 27. kata kadar ulaşımını sağlayabildiğimiz donanımlı altyapıya sahibiz.

Uluslararası Çalışma Alanlarımız

Türkiye ev taşıma işlemi için yada Türkiyeden yurtdışına uluslararası boyutta ev eşyası yada ofis taşımacılığı yapmak için deniz taşımacılığı, kara taşımacılığı ve hava taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.

1. Hava Taşımacılığı

Uluslararası hava taşımacılığı yoluyla eşyalarınızı yurtdışına yada yurtdışından Türkiye'ye taşıyoruz

Daha fazla...

2. Kara Taşımacılığı

Uluslararası kara taşımacılığı yoluyla eşyalarınızı yurtdışına yada yurtdışından Türkiye'ye taşıyoruz

Daha fazla...

3. Deniz Taşımacılığı

Uluslararası deniz taşımacılığı yoluyla eşyalarınızı yurtdışına yada yurtdışından Türkiye'ye taşıyoruz

Daha fazla...

Sağladığımız Hizmetler Nelerdir

Temel olarak evden eve nakliyat serüveni ile başlayan hizmet hayatımıza yıllar geçtikçe yenilenerek ve gelişerek bir çok hizmeti dahil ettik. Kaliteli iş odaklı çalışmalarımızı eşya depolama hizmeti ile genişlettik. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Ambalajlama-Paketleme hizmetine yenilik katan küflenmelere, rutubet ve neme karşı korumalı ambalajlama malzemelerini ürettik.Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Eşya Transferi

Güvenli ve profesyonel bir şekilde, müşterilerimize evden eve nakliye sırasında yardımcı olur ve ilgili görevlerin çoğunu üstleniriz. Tüm karışıklıkları ve gereksiz zaman kaybını önlemek için çalışmalarımızı ve sorumluluklarımızı tam olarak düzenleniriz.

Eşya Taşımacılığı
. Profesyonel Taşımacılık
. Evden Eve
. Ev Eşyası Taşıma
. Şehir İçi
. Şehirler Arası
. Uluslararası
Nakliyat alanında 20 senenin üzerinde teknik bilgi ve birikimine sahip olan firmamız, müşterilerimizin ev taşıma sürecini başlangıcından sonuna kadar programlayarak, rahat bir taşınma süreci oluşturmak için bütün gereçleri kullanmaktadır. Bizler müşterilerimizin evden eve taşınma sürecindeki streslerini minimuma indirgemek için çaba sarfediyoruz. Bu anlamda kurmuş olduğumuz ofisler ile bu rahatlığı Türkiye genelindeki bütün illerimize taşıyoruz.

Gerek şehir içi taşımacılık alanında olsun ev eşyalarınızın şehirler arası taşımacılığını da yapıyoruz. Eğer yurtiçi yada yurtdışı taşınma ihtiyacınız varsa sizlere 7 farklı büyüklükteki araçlarımız ile ihtiyacınıza göre bütün evrak işleri tarafımıza ait olmak üzere dilersenizde 27. kata kadar çıkabilen asansörlerimizle asansörlü nakliyat ile ev taşıma gerçekleştiriyoruz.

Gerektiğinde taşınma firmamız mobilya montaj ve demontajı yapabilmektedir. Ayrıca mülkünüzü, nakliye sırasında eşyaların güvenliğini garanti edecek uygun paketleme çözümleri ile taşınmaya hazırlayabiliriz. Son olarak, eşyalarınızı yükleme ve boşaltma işini her iki tarafta da gerçekleştiriyoruz.

Yurtiçi Hizmet Bölgeleri
Yurtdışı Hizmet Bölgeleri

Eşya Depolama

Eşya Depolama Merkezleri

Son yıllarda ülkemizde popüler olan eşya depolama işi özellikle tecrübe gerektiren bir iştir. Yurtdışında eşya depolama işini başarı ile yapan firmalar araştırılarak en iyi eşya depolama işi yapmayı kendine görev edinen firmamız nakliyenin her alanında olduğu gibi depo kiralama işi ile ilgili sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Eşya Depolama
. Ev Eşyası Deposu
. Kiralık Eşya Deposu
. Kiralık Depo
. Ev Depolama
. Depolama Merkezi
. Ofis Depolama
. Kurumsal Depo
Depolama Merkezleri
Detaylı Bilgi
Eşya depolama hizmeti almaya karar verdiğiniz zaman bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Sizden aldığımız telefon sonrasında bulunduğunuz mekana gelen ekibimiz eşyalarınızın bir listesini çıkaracak. Sizin belirlediğiniz bedel üzerinden sigortalanan eşyalarınız profesyonel malzemelerle sarılarak korunmalı hale getirilip 7 farklı büyüklükte olan araçlarımızdan uygun olana yerleştirilerek depolanma alanımıza doğru yola çıkacaktır.

Özel olarak üretilen nem, toz ve haşerelere karşı izolasyonlu kutulara yerleştirilen eşyalarınız siz onları veya içinden bir parçayı isteyene kadar saklanmak üzere kaldırılacaktır. 7/24 kameralar ile izlenen özel güvenlik personeli ile korunan depolaramızda eşyalarınız güven içinde sizi bekleyecek. Elimizde olmayan sebepler doğal afetler, yangın ve hırsızlığa karşı sigortalı olan eşyalarınızı düşünmenize gerek kalmayacak.

Depolama merkezlerimizde eşyalarınız elimiz dokunduğu andan itibaren sigorta kapsamındadır. Tüm önlemlere ek olarak ayda 2 kere tüm depolaramız haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Ev eşya depolama hizmetini Ankara, İzmir ve İstanbul merkezli olarak tüm tüm Türkiye’de vermekteyiz. Eşyalarınızın nakliyesi için bizi aramanız yeterli.

Eşya Depolama Firmaları

"Depolama Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilir"

Eşya depolama firmalarının sigortalar ile anlaşmaları olur bunların şartlarının ne olduğunu önceden sorarsanız hangi durumların sigorta şartları dışında kaldığını kontrol ederseniz ilerde beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşma ihtimaliniz daha düşük olacaktır. Ayrıca depolama merkezi gibi alanlar sık kullanılan alanlar olmadığı için bu tip alanlarda böceklenme olma ihtimali olabilir. Ayrıca nem ve toz ise eşyalarınızın başka bir düşmanıdır. Doğru depolanmayan eşyaların zaman içinde zarar görmesi kaçınılmaz olur. Eşyalarınız saklama kaplarında veya odalarda saklanıyorsa oralarında temiz olduğunda emin olmalısınız.

Kiralık Depo Fiyatları

"Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Hesaplanır"

Eşya depolama fiyatları karar verilirken üç farklı kritere dikkat edilir. Bunların başında eşyaların ev eşyası, büro yada ofis eşyası yada kurumsal bir kuruluşun eşyaları olduğu gelir. Fiyat aralıkları herbir seçenek için farklı farklıdır. Daha sonrasında eşyaların yoğunluğu yani kapladığı hacim gelir ki, müşterilerimize sağladığımız konteynerlerden müşterimizin kaç tane kullanacağı bu yoğunluğa göre meydana çıkacaktır. Depolama Merkezlerimiz bu anlamda hem bireysel müşterilere hemde kurumsal müşterilere hizmet verdiği için fiyatlar sözleşme bazında değişiklik gösterebilmektedir.


Ambalajlama - Paketleme

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Malzemeleri

20 yılı aşkın süredir yaptığımız nakliye işinde fark ettik ki ister evden eve taşımacılık ister kiralık eşya depolama olsun eşyalarınızın doğru şekilde ambalajlanması zarar görme riski azaltmaktadır. Eşya depolama veya taşıma için ise piyasada bu işe odaklanarak profesyonel sarf malzemesi üreten herhangi bir şirket yok. Bizde buradan yola çıkarak ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde giderecek ambalajlama malzemeleri kendimiz üretmeye karar verdik. Dünya standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen malzemelerimiz eşyalarınızı zarar vermeden taşımak ve depolayabilmek için bize maksimum derecede yardımcı olmaktadır.

Ambalajlama Malzemeleri
. Paketleme Malzemeleri
. Eşya Ambalajlama
. Eşya Paketleme
. Ambalaj Malzemeleri Fiyatları
Uluslararası Nakliyat

"Uluslararasi Deniz Taşımacılığı Çözümleri Sunuyoruz"

Deniz yolu taşımacılığında da kaliteli hizmeti hesaplı fiyata sunmayı kendine prensip edinen firmamız PROTRANS International Transport, konteynerlerle, komple veya grupaj hizmet türleri ile sizlerin eşyalarını limanı olan tüm ülkelere deniz yolu kullanarakta taşımaktadır. Organizatör firmalar ile Ev eşyalarınızı en uygun gemi firması ile liman teslim veya gideceğiniz ülkede adresinize teslim etmekteyiz. Şirketimizin deneyimli ve yetenekli çalışanları, yükünüzün çıktığı noktadan varış merkezine kadar süreci taşımanın tüm aşamalarına kadar sizlerle paylaşmaktadır ve organizasyonunu özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizinle beraber gerçekleştirmektedir.

Daha Fazla...

Hizmetimize göz atabilir yada arkadaşlarnızla bu hizmetimizi paylaşabilirsiniz.Uluslararası Nakliyat

"Uluslararası Kara Taşımacılığı Çözümleri Sunuyoruz"

Ulaştırma Bakanlığınca verilen C3 yetki belgeli firmamız, tamamen kendi özmal, Euro 6 emisyon standartlarına sahip, yüksek modelli, alüminyum kapalı kasa araçları ile eşyalarınızın nakliyesini sorunsuz bir şekilde karayolundan yapmaktadır. Karayolu ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Karadeniz’e komşu ülkeler Ukrayna, Rusya, Orta Asya, Gürcistan, Azerbaycan ve İran’a yüklerinizi taşımaktadır. Araçlarımızın modellerinin yüksek olması araç arızalarından kaynaklanan teslimat geçikmelerinin önüne geçerek müşterilerimizin mağduriyetini önlemektedir. Hızlı ve hususi teslimat istenildiğinde değişik boy ve hacimdeki araçlarımızı özel ekspres servis olarak müşterilerimize tahsis etmekteyiz.

Daha Fazla...

Hizmetimize göz atabilir yada arkadaşlarnızla bu hizmetimizi paylaşabilirsiniz.Uluslararası Nakliyat

"Uluslararası Hava Taşımacılığı Çözümleri Sunuyoruz"

Hızlı sevkiyat gerekliliği nedeni ile küresel ticaret hayatında hava taşımacılığı önemli bir yer edinmiştir ve küresel lojistik çözümlerde havayolu taşımacılığını dahil etmemek düşünülemez. Hacmi büyük eşyalar kara veya deniz yolu ile sevk edilirken, kişisel eşyalar veya hacmi küçük olan ev eşyalarını hava yolu ile taşımak daha ekonomik ve daha hızlı olmaktadır. Bu çerçevede hava yolu taşımacılığı daha cazip ve hesaplı olmaktadır. Firmamız antlaşmalı olduğu hava yolu kargo firmaları ile eşyalarınızı hızlı bir şekilde istediğiniz yere taşımaktayız. Hava yolu taşımacılığında fiyatlandırmalar eşyalarınızın hacim ve ağırlıkları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Daha Fazla...

Hizmetimize göz atabilir yada arkadaşlarnızla bu hizmetimizi paylaşabilirsiniz.Evden Eve Nakliyat

"Evinizi taşımak istiyorsunuz, fakat nakliyat firmasına karar veremediniz..."

Öyleyse, Ankara'dan İzmir'e, İzmir'den İstanbul'a Türkiye'nin bütün şehirlerine yayılmış ağı ile kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmetleri için köklü altyapısı ve hassas hizmeti anlayışı ile hizmetinin herzaman arkasında duran bir firmaya ihtiyacınız var. Bu çerçevede sizi 250+ çalışan ve 100+ üzeri araç ve ekipman donanımı ile Protrans ailesini tanımaya davet ediyoruz. İzmir'de Gaziemir'e, Ankara'da Çankaya'ya, İstanbul'da ise Şişli'ye sizleri ofislerimize herzaman bekliyoruz. Ofise gelemem farklı şehirdeyim derseniz, Türkiye'nin 81 ilinden herzaman bizlere eşya depolama yada taşımacılık fiyat teklifi almak için ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız Harika İşlerden Bazıları

ŞEHİR HASTANELERİ

Ankara Şehir Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi, Eşya Depolama ve Nakliyat Hizmetini güven ve profesyonel hizmeti neticesi itibariyle işini profesyonel yapan kadrosuyla Protrans Depolama Merkezine tahsis etmiştir. Protrans ailesi olarak kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmemiz ve eşya depolama firması olarak uzman ve köklü bir altyapıya sahip olmamız kamu kurum ve kuruluşlarının bizleri tercih etmesini ve bu tercihlerin bu aileye karşı bir takdir neticesinde ortaya çıktığını unutmamak gerekir.

MSB & BAŞBAKANLIK LOJMANLARI

MSB, Başbakanlık Lojmanları

Askeri ve Siyasi devlet kurum ve kuruluşlarının, kurumsal ve personel ihtiyaçlarına çözüm olarak, başta kurumsal olarak Milli Savunma Bakanlığı olmak üzere, Başbakanlık Lojmanları ve Jandarma Lojmanları olmak üzere kişisel olarakta bu kurum ve kuruluşların idari personellerine profesyonel ve güvenli eşya depolama ve evden eve nakliyat firması olarak en iyi ve kaliteli hizmeti sunuyoruz ve sunmaya devam etmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye özen gösteriyor ve çaba sarfediyoruz.

KONSOLOSLUKLAR

Türkiyede Elçiliği Bulunan Konsolosluklar

Türkiyede elçilikleri bulunan ülkeler ülkemizden birçok hizmeti satın almaktadırlar ve bu hizmetlerden birisi de kiralık eşya deposudur. Çünkü sistemleri gereği alan ihtiyacına sahiptirler. Protrans Depolama Merkezi, Türkiyenin eşya depolama ihtiyacına çözüm olduğu gibi aynı zamanda uluslararası bakış açısına sahip bir dinamizm ile konsoloslukların da kiralık depo ihtiyacını son derece özenle karşılamaktadır.

Kişisel ve Kurumsal Eşyalarınız İçin Uzmanına Danışın

Süreç Yönetimi

Süreci sizin adınıza yönetelim. Böylelikle arkanıza yaslanarak en güvenli eşya depolama ve nakliye firmasının sizleri memnun etmesinin keyfini yaşayın.

Yardım Alın

Bizlere online ve offline ulaşabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyacağız. Her geçen gün kaynaklarımızı genişletiyoruz.

Zamandan Kazanın

Kiralık eşya deposu firmaları yada nakliyesini, en iyi hizmeti en iyi fiyata alabilmenizi sağlayacağız. Sizin için bütün süreç başlangıçtan sona kadar bize ait olacak.

Paranızdan Kazanın

Kalite ve en iyi fiyatı depolama hizmeti yada nakliyatı için bir arada istiyorum diyorsanız, bizler size bu konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

250+ kurum, 10.000+ kişi bize güvendi

Ailemize katılmak için sebep arıyorsanız söyleyelim. Protrans Depolama Merkezi, kurumsal ve kişisel eşya depolama hizmetlerinden 250 üzerinde kurum ve kişisel eşyaları için 10.000 üzerinde kişi faydalanmaya devam ediyor. Nakliyat alanında ise bu değerler çok daha fazla. Sizleri de güvenin ve profesyonelliğin adresine bekliyoruz.

Merkez Ofislerimiz

Türkiye genelinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için şuan itibari ile 3 büyük ilimizde merkez ofislerimiz bulunmaktadır. İzmir Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Ege Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Marmara ve Trakya bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Anadolu Bölgesindeki, Karadeniz Bölgesindeki ve Akdeniz Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz.

ANKARA MERKEZ OFİS

Ankara Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

Ankara, Çankaya Cevizlidere 1238. Cadde, 2/10 Balgat adresindeki merkez ofisimiz... Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.

Ankara Merkez Ofis Detayı

Ankara ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İZMİR MERKEZ OFİS

İzmir Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

İzmir, Gaziemir de Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A adresindeki merkez ofisimiz... Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.

İzmir Merkez Ofis Detayı

İzmir ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İSTANBUL MERKEZ OFİS

İstanbul Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

İstanbul, Şişli, Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sk. No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A adresindeki merkez ofisimiz. Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak... bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Merkez Ofis Detayı

İstanbul ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.Kendinizi Hazır Hissediyor Musunuz?yada

FİYATLARIMIZI İNCELEYİN