Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiklerinize cevap mı arıyorsunuz?

Depolama hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız varsa...


Kiralamak istediğim depolarınızın boyutları nedir?

Her bir depo bir konteynerden oluşmaktadır. Bir konteyner ise 1.45m en, 2.25m boy ve 2.25m yükseklikten oluşmaktadır. Toplamda bir konteyner 7m³ alana sahiptir.

Eşyalarımın depolanmasında sigorta masrafları bana mı ait olacak?

Eşyalarınız yangın, hırsızlık ve her türlü doğal afetlere karşı sigorta kapsamı içerisinde depolanır. Fiyatlarımıza her müşterimizin eşyaları için sigorta masrafları dahildir.

Depolama konteynerleri bana mı ait olacak?

Her müşteri için kiralama müddeti boyunca özel depo olarak depolama konteyneri tahsis edilir. Bir depo birden fazla müşteri tarafından kullanılamaz.

Eşyalarımın deponuza taşınması masrafları size mi ait?

Ev yada ofisinizin konumu ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre taşıma masrafları müşterilerimize aittir ve değişiklik gösterebilir. Fakat taşıma işlemini bizler de sizin adınıza en hassas şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarınıza kullandığınız ambalajlama malzemeleri dahil mi?

Küflenme ve rutubete karşı önlemlerimizin başında kullandığımız özel ve teknolojik ambalajlama malzemeleri gelir. Fiyatlarımıza her müşterilerimiz için özel ambalajlama hizmeti dahildir.

Eşyalarımın deponuza taşınması masrafları size mi ait?

Ev yada ofisinizin konumu ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre taşıma masrafları müşterilerimize aittir ve değişiklik gösterebilir. Fakat taşıma işlemini bizler de sizin adınıza en hassas şekilde gerçekleştiriyoruz.

Taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız varsa...

Güncel fiyat bilgileri nedir?

Müşterilerimizin eşya yoğunluğu, ev yada ofislerinin kapasitesine bağlı olarak değişmektedir. Bu maksatla oda sayısı baz alınarak hesaplanan tahmini taban taşımacılık fiyatını, telefonla arayarak uzman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Gerçek fiyat bilgileri expert arkadaşlarımızın ev yada ofisinizi değerlendirmesinden sonra ortaya çıkacaktır.

Taşınma işlemi nasıl gerçekleşir?

Exper randevusu ayarlanıyor, akabinde müşterimizde taşınmaya karar verdiği takdirde bir tarih belirleniyor. Taşınmadan birgün öncesinde ise müşterimiz ile irtibatta olup anımsatıyoruz. Hatırlatma sürecine kadar müşterimiz ile bilgi akışımız devam ediyor. Taşınma işlemi esnasında ise eşya yoğunluğuna ve mesafeye göre işlemleri şartlar uygunsa günübirlik yada akabinde devam eden günde de çalışarak bitiriyoruz.

Hangi şehirlere hizmet veriyorsunuz?

Türkiye'nin 81 iline hizmet veriyoruz. Protrans sizlere daha yakın olabilmek için gün geçtikçe ofislerinin sayısını arttırıyor. Profesyonel ve kaliteli hizmeti alabilmeniz için Türkiye genelinde 3 farklı ofisimiz bulunmaktadır; Ankara Merkez Ofisi, İzmir Merkez Ofisi, İstanbul Merkez Ofisi.

Taşınma sırasında ambalajlama malzemeleri siz mi tedarik ediyorsunuz?

Evet. A'dan Z'ye değerli eşyalarınız hariç eşyalarınızın amlajlanıp paketlenmesi ve taşındığınız yeni evinizde tekrar paketlerin açılması firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sigortalı taşıma işlemi yapıyor musunuz? Detayları nelerdir?

Evet. Sigortalı taşımacılık sağlıyoruz. Müşterilerimizin bizlere emanet ettiği malzemelerine karşı son derece hassasız. Arzu ettiğiniz durumda abonmanımızı paylaşabiliriz.

Ofis taşıması yada kurum taşımacılığı yapıyor musunuz?

Evet. Protrans ayrıcalığı ile devlet kurumları da dahil olmak üzere Türkiye genelinde memnun olan 250 üzerinde kurum ile çalışıyoruz. Dilerseniz ofisinizi de taşıyabiliriz.

Şehirlerarası taşımacılıkta yükleme ve boşaltmada aynı ekip mi bulunuyor?

Evet. Boşaltmaya giden ekip, yükleme adresine giden ekip ile aynı ekiptir.

Klima söküp takılması işlemini size mi ait?

Hayır. Klima söküp takılması işlemini yetkili firmanızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Avize söküp takılmasını yapıyor musunuz?

Taşınılan yerden söküm işlemini gerçekleştiriyoruz, fakat taşınılacak yerde kurulumunu gerçekleştirmiyoruz.

İnce yerleştirme işlemi size mi ait?

İnce yerleştirme işlemleri bize ait değildir. Kolileri ambalajlarından çıkartıp paketler halinde müşterilerimize bırakıyoruz.

Beyaz eşya bağlantılarını yapıyor musunuz?

Taşınılacak yerde elektrik ve su tesisatları hazır ise beyaz eşyalarınızın kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Elbiselerimiz nasıl taşınıyor?

Firmamız askılı elbise dolaplarını her taşınma işleminde hazır bulunduruyor, böylelikle dolapta taşınan elbiseleriniz herhangi bir zarar görmüyor.

Taşınma dahilinde olmayan işlemler nelerdir?

Klima, ankastre, ocak, fırın, davlumbaz söküp takılmasını gerçekleştirmiyoruz. Termosifon sökme takma işlemi gerçekleştirmiyoruz. Delme işlemlerini, duvara monte işlemlerini gerçekleştirmiyoruz. Perde takımı işlemini gerçekleştirmiyoruz.

Yük asansörü kuruyor musunuz?

Evet. Müşterimizin cephesi yük asansörü kurulumuna uygun ise ve ikinci kattan itibaren ise kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bulunulan yerde yük asansörü varsa kurulmasına gerek olmadığı için kurmuyoruz.

Benzer Hikayeler


EVDEN EVE NAKLİYAT

En iyi nakliyat firması nasıl seçilir?

Nakliyat firması seçerken kılavuzunuz olacak birkaç ipucu size doğru kararı vermenizde epey yardımcı olacaktır. Daha fazla

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl yapılır?

Ev taşıma çözümlerimizi mükemmelleştirme çabalarımızda fazlasıyla gayret gösterdik ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun her zaman birinci sınıf hizmet sunmayı başardık. Daha fazla

Evden Eve Nakliyat

Taşınma öncesinde neler yapılması gerekir?

Taşınma öncesinde evinizde yada ofisinde yapmanız gereken temel birkaç ipucu sizin için kolaylık sağlayacaktır. Daha fazla

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.
ULUSLARARASI

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.

Hangi hizmetleri veriyoruz?

Aşağıda alabileceğiniz başlıca hizmetlerin bir listesi bulunmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık

Evden eve nakliyat denince aklınıza gelebilecek en ufak ayrıntıya kadar düşünen firmamız yılların verdiği tecrübeyle sabit olarak eşyalarınızın en doğru şekilde taşınmasını sağlayacaktır. İster şehir içi ister şehirlerarası olsun tüm nakliyat işleriniz itina ile yaparak değerli eşyalarınızı en güvenli şekilde yerine ulaştığından emin olabilirsiniz.

Şehirler Arası

Tecrübeli uzun yol şoförlerimiz ve profesyonel nakliye ekibimiz ile Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti veriyoruz


Uluslararası

Uluslararası alanda pratik ve akılcı çözümler sunuyoruz

Uluslararası Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmet sektörü günümüzde bir hayli yaygınlaşmış olup yurtdışı taşınma işlerimizde de bizlere fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca verilen Uluslararası Ev Eşyası ve Büro Malzemesi Taşıma yetkisi veren C3 Yetki Belgeli firmamız Protrans Uluslararası Evden Eve Nakliyat, sorunsuz ve en uygun fiyat ile taşınmanızı sağlar.

Ofis & Büro Taşımacılığı

Yurtiçi ve Yurtdışında bulunan işyerlerinizin taşınması, ev eşyası taşımacılığından farklı bir mevzuata tabidir. Mevcut mevzuat çerçevesinde yurtdışında bulunan işyerinize ait tüm alet ve ekipmanlarınızı, gümrük vergisi ödemeden taşıyabilirsiniz. Bunun için yapılacak işlerin taşıma öncesinde belirlenmesi ve yaşanması muhtemel aksaklıkların önüne geçilmesi, işlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Ofis & Büro Taşımacılığı

İşin zahmetini müşterilerimizin üzerinden almak bizim sorumluluğumuzdur.


Asansörlü Taşımacılık

En hassas olduğumuz nokta malzemelere zarar gelmemesidir.

Asansörlü Taşımacılık

Almanya’dan özel olarak getirmiş olduğumuz nakliye asansörlerimizle modern taşıma sisteminin en önemli parçası haline gelen asansörlü taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşyaların taşıma sırasında görebileceği hasarın riskini minimuma indiren nakliye asansörlerimizle siz de stressiz taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Gümrükleme Hizmeti

Ev eşyalarınızın, otomobilinizin, motorsikletinizin bedelsiz ithalat ve ihracat işlemleri gümrük mevzuatı alanında uzmanlaşmış personelimiz tarafından sizin adınıza yapmaktayız. Bu işlemler için bir vekaletname ile bizleri yetkilendirmeniz yeterli. Gümrük idarelerinde sorun yaşamak için değişiklikleri yakından takip ediyoruz.

Gümrükleme

Gümrükleme işlemleri fiyatlarımızın içinde olup sizlerden herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir


Piyano Taşımacılığı

Uzmanlık ve tecrübe gerektiren taşınılacak eşyalarınızı taşıyoruz.

Piyano Taşımacılığı

Hacim olarak fazla yer kaplayan ve ağırlık olarak da normal eşyalardan çok ağır olan, taşınması uzmanlık ve tecrübe gerektiren piyanolarınızı, firmamız işin ehli personeli ve doğru taşımacılık ekipmanlarıyla ambalajlayarak, dikkatli, özenli ve en hassas profesyonel yaklaşımla taşımaktadır. Piyanolarınızın taşınmasında firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Para Kasası - Çelik Kasa Taşımacılığı

Hızla gelişen evden eve hizmet sektöründe bir diğer iş kolu da para kasası taşımacılığıdır. Kasa taşımacılığı, hassasiyet gerektiren bir iş koludur. Ağırlıkları ne olursa olsun firmamız ev ve ofis ortamında bulunan para kasanızı yüksek donanımlı ekipmanları ile sorunsuzca taşımaktadır.

Çelik Kasa Taşımacılığı

Ağırlığı insan gücüyle taşınamayan eşyalarınızı profesyonel ekipmanlar ile taşıyoruz


Dağıtım Hizmeti

Bireysel ve Kurumsal dağıtım hizmeti sağlıyoruz

Dağıtım Hizmeti

Genel olarak dağıtım işiyle uğraşan veya uğraşmayan kurumlar için koli, kitap, elektronik cihaz, gıda ve tüketim ürünleri gibi her türden ürün ve eşyanın dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Protrans profesyonel dağıtım süreci, ihtiyacınıza yönelik ekip ve ekipmanın belirlenmesiyle başlar. Ürünlerin istenen adres ve bölgelere talep edilen süre zarfında sizlere hiçbir zahmet vermeden dağıtılmasıyla sona erer.

Araç - Asansör Kiralama Hizmeti

Kiralık Asansör mü arıyorsunuz? Doğru fiyatlandırma içinde maksimum öneme sahip araç seçimi için özel donanımlara sahip farklı boyutlarda ve ölçülerde araçlar ile filomuzu oluşturduk. Böylece her zaman tam ihtiyacınız olan büyüklüğe göre aracı size gönderiyoruz. 27 kata kadar taşıma yapabilen eşya taşıma asansörümüz ile tüm eşyalarınızı hasarsız taşıyabiliriz.

Asansör Kiralama

Kiralık Asansör ile taşımacılık işinizi kolaylaştırıyoruz.

Merkez Ofislerimiz

Türkiye genelinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için şuan itibari ile 3 büyük ilimizde merkez ofislerimiz bulunmaktadır. İzmir Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Ege Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Marmara ve Trakya bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Anadolu Bölgesindeki, Karadeniz Bölgesindeki ve Akdeniz Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz.

ANKARA MERKEZ OFİSAnkara Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

Ankara, Çankaya Cevizlidere 1238. Cadde, 2/10 Balgat adresindeki merkez ofisimiz... Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.

Ankara Merkez Ofis Detayı

Ankara ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İZMİR MERKEZ OFİSİzmir Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

İzmir, Gaziemir de Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A adresindeki merkez ofisimiz... Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.

İzmir Merkez Ofis Detayı

İzmir ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İSTANBUL MERKEZ OFİSİstanbul Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

İstanbul, Şişli, Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sk. No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A adresindeki merkez ofisimiz. Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak... bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Merkez Ofis Detayı

İstanbul ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.