Evden Eve Nakliyat | Protrans

Eşya Depolama İzmir

Eşya Depolama Nedir? İzmirdeki Firmamızın Faaliyetleri Nelerdir?

Eşya depolama nedir ?

 

Mobilya ve ev eşyası depolaması söz konusu olduğunda Protrans profesyonel taşımacılık karşılaştığınız en büyük sorunun mobilyalarınızı güvende ve hasarsız tutmak olduğunu anlıyor. Neyse ki her ihtiyacınızı 20 yıllık tecrübesine dayanarak bilen ve müşterilerine  yardımcı olan sektör lideri bir taşıma ve depolama uzmanı olarak, kiralık eşya depolarımız benzersiz rahatlık, güvenlik ve uygun fiyat dengemiz sizi rahatlatmak için tasarlandı.

 

Profesyonel olarak eğitilmiş uzman taşıma uzmanlarımız mobilyalarınızı saklama kaplarımıza dikkatli bir şekilde envanterlemek, sizlere durum raporu vermek, sarmak, paketlemek ve yüklemek için İzmir’in tüm semtleri ve çevresindeki Manisa, Balıkesir, Aydın ve ilçelerine gelecektir. Güvenli ve emniyetli bir şekilde paketlendiğinde ürünlerinizi son teknoloji mobilya depolama tesislerimize teslim edeceğiz.

 

Depolama sırasında mobilyalarınız CCTV güvenlik ve yangın izleme sistemimizle 7/24 korunacak, toz, haşarat ve elementlerden arındırılacaktır. Tüm bunlar yeterli olmazsa, uygun olduğunda tek tek mobilya parçalarını veya tüm eşyalarınızı Türkiye’nin herhangi bir yerindeki herhangi bir adrese yeniden teslim edebiliriz.

 

Eşya depolama daha kolay olabilir mi ?

 

Nasıl çalışır ? İzmirdeki Firmamızın Faaliyetleri Nelerdir?

 

  1. İzmir ve Çevresindeki tüm illerden eşyalarınızı alırız.

İşinde tecrübeli taşınma uzmanlarımız, bize ihtiyacınız olan her yerde ve zamanda size ulaşır.

 

  1. Güvenle Paketliyoruz

Güvenli bir şekilde saklanmalarını sağlamak için eşyalarınızı özenle paketliyoruz.

 

  1. Güvenli Saklıyoruz

Eşyalarınızı özel güvenli depolama tesislerimiz dahilinde güçlendirilmiş çelik konteynerlerde koruyoruz.

 

  1. Her Yerde Yeniden ulaştırıyoruz.

Belirli öğeleri ihtiyaç duyduğunuzda veya her şeyi istediğiniz yere yeniden teslim ediyoruz.

 

Sadece birkaç fare tıklaması veya tek bir kolay telefon görüşmesi ile eşyalarınızın yüksek eğitimli taşıma ve depolama uzmanlarımız tarafından Türkiye’nin bir yerine kısmen veya tamamen paketlenip gönderilmesi, alınmasını ve güvenli bir şekilde saklanmasını ve yeniden teslim edilmesini ayarlayın.

 

Depolamanızı kolayca yönetmek için ücretsiz envanter kontrolleri ve durum raporları

 

Eşyalarınızı takip etmenize ve deponuzun giriş ve çıkışlarını daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için ÜCRETSİZ envanter, durum raporları, makbuz ve gönderi kayıtları sağlayın.

 

Eşyalarınızı, özellikle koltuklar, sandalyeler ve şilteler gibi yumuşak mobilyalarınızı, saklama sırasında neme, toza, kire ve küflenmeye karşı ek bakım ve koruma için Protrans profesyonel taşımacılık tarafından tedarik edilen ağır hizmet tipi temizleyici sınıfı plastikle profesyonelce sarın.

 

Profesyonel taşıyıcılar, depolamada ek koruma için eşyaları saracak.

Profesyonel taşıma uzmanlarımız, eşyalarınızı depolamada ek koruma için saracaktır.

 

Eşyalarınızı ultra korumalı güvenli depolama tesisimize istediğiniz kadar kısa veya uzun bir süre için teslim edin, en güvenli depolama çözümlerinden birine sahip olmanın rahatlığını yaşayın.

İsteğiniz üzerine eşyalarınızı rahat ve dikkatli bir şekilde alıp deponuza ekleriz, belirli öğeleri yeniden teslim ederiz veya her şeyi yerel veya şehirler arası herhangi bir yerde yeniden teslim ederiz, böylece hiçbir zaman hareket eden bir kamyon kiralamanıza veya bir depolama birimini ziyaret etmenize gerek kalmaz.

İşin bir kısmını, çoğunu veya tamamını (özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak) yapıyoruz, böylece siz yapmak zorunda kalmazsınız. Çok kolay!

 

Güvenlik izlenen depolama tesisleri eşyalarınızı korur.

Son teknoloji ürünü CCTV kamerlar ile güvenlik tarafından izlenen depolama tesisleri eşyalarınızı korur.

Profesyonel, uzman eğitimli paketleyicilerimiz, eşyalarınızı sizin için ustalıkla ve özenle paketler.

 

 

Protrans profesyonel taşımacılık Ev, Ofis ve Mobilya Deposu:

 

Daha kolay: Sadece birkaç fare tıklaması veya bir telefon görüşmesi ile Protrans profesyonel taşımacılık, mobilyalarınızı herhangi bir yerden - evinizden, mevcut depolama tesisinizden veya ofisinizden - alıp sizin için ustaca ve dikkatlice paketler. Taşımak için kamyon veya kamyonet kiralamaya gerek yok. Hiçbir zaman parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek kalmayacak.

 

Tüm bunlar yeterli değilse, mobilyalarınıza geri ihtiyacınız olduğunda (ister tüm sevkıyatınız isterse sadece birkaç ayrı ürün olsun) Türkiye’nin herhangi bir yerine yeniden teslim edebiliriz. Bir daha asla bir depolama tesisi görmenize gerek yok. Veya bize sadece bir gün önceden haber verin ve konteynırınızı iş saatleri içinde kolayca erişebilmeniz için güvenli bir alana yerleştirelim

Daha Güvenli: Protrans profesyonel taşımacılık'da, basitlik ve uygun fiyatta güvenlikten asla ödün verilmez. Protrans profesyonel taşımacılık, mobilyalarınızın ne kadar önemli olduğunu biliyor.

 

Ayrıca Bunlarıda İnceleyebilirsiniz;

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.