İstanbul - Servis Verdiğimiz Hizmetler

İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul eşya depolama, İstanbul ambalajlama hizmeti dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen nakliye ve depolama firması Protrans ile tüm sürece baştan sonra hâkim olan ekibimiz sayesinde stres yaşamadan istediğiniz yere taşınabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağınızdayız. Websitemiz üzerinden de talep oluşturarak bize ulaşabilirsiniz. Siz talebinizi oluşturun gerisini bize bırakın.

1. Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti en iyi ekipman ve kadrosu ile Protrans tarafından sağlanmakta olup, profesyonel iş süreci en iyi şekilde yönetilmektedir

Daha fazla...

2. Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti birçok kurum ve kurumsal firma tarafından da tercih edilmekte olup, en iyi standartlarda profesyonel ve donanımlı hizmet erilmektedir

Daha fazla...

3. Kiralık Eşya Deposu

İstanbulda kiralık depo kullanmak için başka bir adrese ihtiyacınız yok! Avrupa standartlarında hizmet veren firmamız donanımlı altyapısıyla memnuniyetinizi garanti ediyor

Daha fazla...

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da nakliye devamlı ihtiyaç duymadığımız bir iş fakat ihtiyaç duyduğumuzda ise en profesyonel çalışan nakliyat firmasını bulmamız hayati bir öneme sahiptir diyebiliriz. Çünkü sonuçta tüm ev eşyalarımızı emanet ediyoruz ya da gelirimizi sağladığımız işyerimizi. Emanetiniz ne olursa olsun güvendiğiniz nakliye şirketinin bu işi yapabilecek kapasitede olması şart.

Sözleşmeli Nakliyat

Ülkemizin bölgelerindeki en büyük nüfusa sahip şehirleri Ankara, İzmir ve İstanbul ile bölgelerindeki tüm şehirlere hizmet verebilen Protrans nakliye firması evden eve nakliyat işini mümkün olduğunca güvenli ve uygun fiyatlı hale getirmeye çalışmaktadır.

Sertifikalı Nakliyat

Profesyonellik isteyen nakliyat işinde aradığınız firma biziz. Evden eve nakliyat firmalarını araştırdıktan sonra zaten sizde bundan emin olacaksınız. Çünkü biz sertifikalı taşımacılık yapıyoruz. Önceliğiniz sürecimizi gözden geçirmek ile başlamalı.

Profesyonel Ekipman

Protrans ekipman konusunda oldukça donanımlıdır. Sadeve ev eşyası taşımacılığı sektöründe bünyesinde 7 farklı donanıma sahip taşıma araçlarına sahiptir. Bizler sektördeki sorunları biliyoruz o yüzden gerekli donanımlar konusunda hassasiyete sahibiz.

İstanbul Nakliyat Servis Bölgeleri

İstanbul evden eve nakliyat işinde tecrübesiyle ve dünyayı takip etmesiyle rakiplerinden öne çıkan Protrans profesyonel eşya transferi tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU ilçelerinde tüm İstanbul’a hem eşya nakliyesi hem de eşya depolama da en iyi deneyimi yaşatıyoruz.

İstanbul Dışındaki Ofislerimiz

Sadece İstanbul bölgesiyle kalmayan hizmetimiz Ankara ve İzmir merkezlerinden de merkez bölgesindeki tüm illere hizmet vermektedir. Evden eve nakliye hizmetimizi dünyanın herhangi bir noktasına taşınmak için kullanabilirsiniz. Tecrübe isteyen uluslararası nakliye hizmetimizde tüm sorunları önceden çözerek problemsiz bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Dünya’nın her hangi bir yerinden Türkiye’ye veya bambaşka bir ülkeye taşınmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz.

İstanbul Eşya Depolama

Depolanması gereken eşyalarınız için en güvenli İstanbul depolama merkezi olarak eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim etmek için bizi seçmelisiniz. Sadece sizin tarafınızdan açılabilen kiralık eşya depolarımız ile sizden başka eşyanıza kimsenin ulaşmadığına emin olabileceksiniz. 7/24 korunan eşya depolama merkezimizde tüm eşyalarınız her türlü duruma karşı sizin belirlediğiniz değer üzerinden sigortalıdır.

Profesyonel Ekipman

Özel makine, personel yada ekipman ihtiyacı olabilecek durumlarda önlemlerini alarak ofis, büro , fabrika nakliyesini en doğru şekilde yapacak firmamıza gelir kapınızı huzur içinde teslim edebilirsiniz. Özel donanımlı son model araçlarımız ile tüm ekipmanlarınız varacağı yere hasar görmeden ulaştırılacaktır.

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle size en doğru fiyatı vereceğiz. Yaptığımız ekspetriz sayesinde 7 farklı büyüklükte aracımızdan hangisinin sizin eşyanıza uygun olduğunu ve gerekli uzman taşımacı sayısının ne olduğu konusunda doğru planlama sağlıyoruz. Aynı zamanda yükleme ve indirme yapılacak alanları incelerek taşınma sırasında engel teşkil edecek durumları öngörerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor gereksiz gecikmelerin önüne geçiyoruz.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu

Eşya depolama bir diğer deyiş ile kiralık depo firması olarak şirketimizin temel prensibi işimizi en iyi hassasiyet ile yapmaktır. Bizler kurumsal kimliğimizi "biz hassas çalışırız" ilkesine dayandırıyoruz. Bu anlamda işimizi güvenli, sigortalı, en iyi ekip ve donanım ile en profesyonel şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Kişisel Eşya Deposu

Kişisel kullanım için en çok tercih edilen 7m³ lük konteynerlerimizi sizde özel deponuz olarak kullanmaya bizimle irtibata geçerek başlayabilirsiniz.
Detaylı bilgi...

Kurumsal Eşya Deposu

Bizler hastaneler, devlet kurumları ve konsolusluk gibi birçok kurum ve kuruluş için depolama hizmeti sunuyoruz. Faaliyet alanımızı ise her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.
Detaylı bilgi...

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama bir ihtiyaçtır. Çünkü birçok eski ve yeni eşyalarımıza yer bulmakta zorluk çekiyoruz. Bu sebeple depolama merkezi ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Detaylı bilgi...

Büro ve Ofis Depolama

Özellikle Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerin problemi olan büro ve ofis eşyaları için eşya depolama alanı bulmak artık sorun olmaktan depolama merkezi sayesinde çıkıyor.
Detaylı bilgi...

Paketleme - Ambalajlama

Özel üretim ambalajlama malzemelerimizi, ister kendiniz paketlemek isteyin isterseniz de bizler sizin adınıza paketleyelim, irtibat numaramız 444 96 06 üzerinden irtibata geçerek bizlerden temin edebilirsiniz.
Detaylı bilgi...

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.
ULUSLARARASI

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.

Kendinizi Hazır Hissediyor Musunuz?yada

FİYATLARIMIZI İNCELEYİN