Evden Eve Nakliyat | Protrans

Şehiriçi Taşımacılık

Profesyonel Eşya Transferi Uygun Fiyata Protrans'da...

BİZ HASSAS ÇALIŞIRIZ

Kaliteyi uygun fiyata bulabilmek günümüz şartlarında malesef pek mümkün değil. Fakat Protrans köklü altyapısı ve insana verdiği değeri ile sizlerin en profesyonel hizmeti alabilmesini sağlamaktadır. Bunun için kullanılan araçların profesyonelliğinin yanısıra hizmet veren personelinin dahi bu bilinçte çalışmasını sağlamaktayız.

Bu şartlar altında Protrans Profesyonel Eşya Transferi; forklift, 17m3, 25m3, 35m3, 50m3, 60m3, 65m3, 90m3 kapalı araçlar ile birlikte, TSE standartlarına uygun 25. kata kadar çıkabilen mobil vinç bünyesinde bulundurmaktadır. Gerek şehiriçi gerekse de şehirlerarası eşya transferlerinde bu bağlamda en üst segmentte hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Şehiriçi Taşımacılık - Polozov

 

Not: Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve uygun ambalaj malzemesi kullanımından kaçınmayan firmamız olası risklere veya öngörülemeyen durumlara karşı eşyalarınıza sizlerin belirleyeceği değer üzerinde gerekli nakliye sigortasını yaptırmaktadır. Bütün bu tedbirlerle birlikte firmamızın yaklaşımı, yaptığı işin arkasında durmak ve hizmetimizden kaynaklanabilecek hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl çözümler sunmaktadır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirlerarası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, depolama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.