Evden Eve Nakliyat | Protrans

Şehiriçi Taşımacılık

Profesyonel Eşya Transferi Uygun Fiyata Protrans'da...

BİZ HASSAS ÇALIŞIRIZ

İş evimizin veya ofisimizin taşınmasına geldiği zaman fiyat değil performansa önem göstermek gerekir. Bir miktar uygun bir teklif veren nakliyat firmalarını seçerek kar ettiğinizi düşünebilirsiniz ama unutmayın ki nakliyat tecrübe gerektiren bir iştir. Tüm hayatınızı emanet edeceğiniz şehiriçi taşıma firmasını seçerken gözden geçirmeniz gereken şeyler olduğunu hatırlatmak isteriz. Tüm eşyalar doğru şekilde paketlenerek araca yerleştirilmelidir. Yüklenen tüm eşyalar liste haline getirilmelidir. Nakliyata hazır hale gelen eşyalarınız tüm yol şartları göz önünde bulunarak yerleştirilmeli katlardan zarar verilmeden indirilmelidir. Ayrıca tüm eşyalarınız nakliyat ve taşıma sırasında sigortalı olmalıdır. Sigortalı olsa bile eşyalarınız zarar gördükten sonra parası ödense bile anıların dönüşü olamaz. 

Protrans Profesyonel Eşya Transferi yukarıda sizlere saydıklarımızı ve çok daha fazlasını sizlere sunarak taşıma hizmetini en profesyonel ekipten en iyi şekilde almanızı sağlıyor. Konusunda uzman ve eğitimli personelleri ile eşyalarınızın hasarsız taşınması için tüm olanakları sağlayan firmamız 7 farklı ölçüde kapalı kasa aracı ile eşyalarınıza en doğru nakliyat fiyatını verecektir. 25. Kata kadar eşya taşıması yapabilen portatif asansörü ile eşyalarınız yüksek katlardan bile rahatça indirilerek araçlara yüklenecektir.

Şehiriçi nakliyat sırasında oluşabilecek yangın, doğal afet, kaza ve hırsızlık gibi durumlara karşı sigortalı eşyalarınız sigortalıdır. Eşyalarınızın sigorta bedelini sizin belirlediğiniz miktar üzerinden yapıyoruz. Şehiriçi nakliye şartlarına göre yüklenen eşyalarınızın en az zararla yeni yerine taşıyacağımıza emin olablirsiniz. Şehiriçi taşımacılık konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizi hızlı bir şekilde yeni evinize ulaştırıp bir günde yerleşmenizi sağlayabiliriz.  

 

Şehiriçi Taşımacılık - Polozov

 

Kaliteyi uygun fiyata bulabilmek günümüz şartlarında malesef pek mümkün değil. Fakat Protrans köklü altyapısı ve insana verdiği değeri ile sizlerin en profesyonel hizmeti alabilmesini sağlamaktadır. Bunun için kullanılan araçların profesyonelliğinin yanısıra hizmet veren personelinin dahi bu bilinçte çalışmasını sağlamaktayız.

Bu şartlar altında Protrans Profesyonel Eşya Transferi; forklift, 17m3, 25m3, 35m3, 50m3, 60m3, 65m3, 90m3 kapalı araçlar ile birlikte, TSE standartlarına uygun 25. kata kadar çıkabilen mobil vinç bünyesinde bulundurmaktadır. Gerek şehiriçi gerekse de şehirlerarası eşya transferlerinde bu bağlamda en üst segmentte hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Not: Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve uygun ambalaj malzemesi kullanımından kaçınmayan firmamız olası risklere veya öngörülemeyen durumlara karşı eşyalarınıza sizlerin belirleyeceği değer üzerinde gerekli nakliye sigortasını yaptırmaktadır. Bütün bu tedbirlerle birlikte firmamızın yaklaşımı, yaptığı işin arkasında durmak ve hizmetimizden kaynaklanabilecek hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl çözümler sunmaktadır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.