Evden Eve Nakliyat | Protrans

Piyano Taşımacılığı

Biz Hassas Çalışırız...

Piyano Taşımacılığı

Herkesin bildiği gibi piyanolar kolayca hareket ettirilemezler ve taşınamazlar. Gerçekten ağırdırlar, çok büyüktürler ve çoğu zaman taşınabilir parçalara ayrılamazlar fakat piyano taşıma işini gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Uzun yıllardır taşımacılık ve nakliyat işini yapıyoruz piyanoları taşıyoruz her konuda eğitimli özel bir nakliye ekibimiz var, taşıma gereksinimleriniz ne olursa olsun size yardımcı olmak için buradayız. Yaşanabilecek bütün zorlukları gördük merdivenler, balkonlar, ahşap zeminler, zorlu dönüşler ve çalılıklar. Taşıma işlerinizi İstanbul, İzmir ve Ankara merkezli olarak Türkiye’nin Heryerinden dünyanın her yerine taşıyabiliyoruz.

Aynı zamanda kuyruklu piyanoların nakliyesi ve montajı konusunda uzmanız, çünkü bu enstrümanlar sadece büyük ve hantal değil, aynı zamanda yüksek fiyat etiketleri de taşıyor. Standart boyutlu bir kapıdan geçmemizi, merdivenleri tutmamızı ve enstrümanınıza sıfır hasar vermemizi sağlayan özel hareketli ekipmanımız (kapaklar, kayışlar ve dikey piyanolar için bir araba) var. Piyano önce sökülür, parçalar güvenlik için battaniyeye sarılır ve arabaya veya forklifte yerleştirilir. Bu enstrümanınızın güvenliğini sağlamak için gereklidir ve piyanonun hassas taşınması için geliştirilmiştir.

 

Piyano Taşımacılığı - Akustik Piyano

 

Piyanoya ilk dokunduğumuz andan yeni evinde güvenli bir şekilde yerleştirene kadar sizin belirlediğiniz değer üzerinden sigortalı ve ekibimiz piyano nakliyatı için tam olarak eğitildi. Taşıma sırasında gelişebilecek tüm olayları taşıma yerinde incelemelerde bulunarak belirleyen tecrübeli taşıma ekibimiz piyanonun zarar görmeden taşınması için tüm riskleri değerlendirerek doğru taşıma planını uygulayacaktır.

Ayrıca piyanonuz için özel yapım kartonla güçlendirilmiş bir sandık yapılmasını gerektiren durumlarda piyano kasasısı konusunda da yardımcı olabiliriz. Bu özellikle evden eve ülkeler arası nakliyat sırasında piyanoyu korur ve uluslararası seyahatler ve uzun mesafe için tavsiye edilir. Lütfen bu hizmet hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alınız. Taşıyamayacağımız kadar büyük piyano yoktur.

Hacim olarak fazla yer kaplayan ve ağırlık olarak da normal eşyalardan çok ağır olan, taşınması uzmanlık ve tecrübe gerektiren piyanolarınızı, firmamız işin ehli personeli ve doğru taşımacılık ekipmanlarıyla ambalajlayarak, dikkatli, özenli ve en hassas profesyonel yaklaşımla taşımaktadır. Piyanolarınızın taşınmasında firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

 

Not: Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve uygun ambalaj malzemesi kullanımından kaçınmayan firmamız olası risklere veya öngörülemeyen durumlara karşı eşyalarınıza sizlerin belirleyeceği değer üzerinde gerekli nakliye sigortasını yaptırmaktadır. Bütün bu tedbirlerle birlikte firmamızın yaklaşımı, yaptığı işin arkasında durmak ve hizmetimizden kaynaklanabilecek hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl çözümler sunmaktadır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.