Evden Eve Nakliyat | Protrans

Gümrükleme Hizmeti

Biz Hassas Çalışırız...

Gümrükleme Hizmeti

Ev eşyalarınızın, otomobilinizin, motorsikletinizin bedelsiz ithalat ve ihracat işlemleri gümrük mevzuatı alanında uzmanlaşmış personelimiz  tarafından sizin adınıza yapmaktayız. Bu işlemler için bir vekaletname ile bizleri yetkilendirmeniz yeterli. “Eşyanız gümrüğe takılmaz bilgiye takılır” söylemi çerçevesinde müşterilerimizin gümrük idarelerinde sorun yaşamaması için yasalarda yapılan değişiklikleri yakından takip ederek bilgimizi güncellemekteyiz. Bunun yanında, Yurtiçi ve yurtdışında anlaşmalı gümrük müşavirlikleri ile gümrük işlemlerini yerine getirmekteyiz. Gümrükleme işlemleri fiyatlarımızın içinde olup sizlerden herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

 

Gümrükleme Hizmeti

 

Not: Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve uygun ambalaj malzemesi kullanımından kaçınmayan firmamız olası risklere veya öngörülemeyen durumlara karşı eşyalarınıza sizlerin belirleyeceği değer üzerinde gerekli nakliye sigortasını yaptırmaktadır. Bütün bu tedbirlerle birlikte firmamızın yaklaşımı, yaptığı işin arkasında durmak ve hizmetimizden kaynaklanabilecek hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl çözümler sunmaktadır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

 

Gümrükleme Hizmeti
Eşya
Otomobil
Motorsiklet
Gümrükleme
Gümrük Mevzuatı
Gümrük Müşavirlikleri
Gümrük İşlemleri

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.