Evden Eve Nakliyat | Protrans

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık | Protrans

Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat, Eşya Taşımacılığı, Depolama, Lojistik Destek...

Firmamızın isminin alınışında da esinlendiği evrensel bir değer olan ve ülkemiz hizmet sektöründe de her geçen gün daha da yerleşen profesyonellik firmamız için vazgeçilmez bir temel değerdir.

Evden eve nakliye sektöründe geçirdiğimiz 20 yıllık birikim ve tecrübemizle evden eve taşıma sektöründe siz değerli müşterilerimize başta Avrupa ülkeleri olmak üzere lojistik için altyapı ve şartları müsait olan tüm dünya ülkelerinde de  hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerle siz müşterilerimizin nitelikli firmalarla çalışmasını ve bu çalışmadan memnun kalmasını hedeflemekteyiz. Çalışmalarımızla ve hizmetlerimizle nakliye sektörünün hizmet kalitesi seviyesinin yükselmesi için diğer firmalara örnek olma ve öncülük etme çaba gayreti içerisindeyiz.

Şehirlerarası Taşımacılık

Profesyonel Eşya Transferi, tecrübeli uzun yol şoförlerimiz ve profesyonel nakliye ekibimiz ile sadece şehir içi değil Türkiye’nin 81 iline yapılmaktadır.

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası nakliyat yolları olan hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve kara taşımacılığı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Ankara ve İzmir de kurduğumuz depolama merkezlerinde, en üzt düzey standartlarda eşyalarınızın depolama hizmetini sağlamaktayız.

Ofis & Büro Taşımacılığı

Yurtiçi ve Yurtdışında bulunan işyerlerinizin taşınması, ev eşyası taşımacılığından farklı bir mevzuata tabidir. Mevcut mevzuat çerçevesinde yurtdışında bulunan işyerinize ait tüm alet ve ekipmanlarınızı, gümrük vergisi ödemeden taşıyabilirsiniz. Bunun için yapılacak işlerin taşıma öncesinde belirlenmesi ve yaşanması muhtemel aksaklıkların önüne geçilmesi, işlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Ofislerinizin ve işyerlerinizin nakliyesinin gümrük prosedürü hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Protrans ekibi herzaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır. 

Piyano Taşımacılığı

Hacim olarak fazla yer kaplayan ve ağırlık olarak da normal eşyalardan çok ağır olan, taşınması uzmanlık ve tecrübe gerektiren piyanolarınızı, firmamız işin ehli personeli ve doğru taşımacılık ekipmanlarıyla ambalajlayarak, dikkatli, özenli ve en hassas profesyonel yaklaşımla taşımaktadır. Piyanolarınızın taşınmasında firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Para Kasası Taşımacılığı

Hızla gelişen evden eve hizmet sektöründe bir diğer iş kolu da para kasası taşımacılığıdır. Kasa taşımacılığı, hassasiyet gerektiren bir iş koludur. Ağırlıkları ne olursa olsun firmamız ev ve ofis ortamında bulunan para kasanızı yüksek donanımlı ekipmanları ile sorunsuzca taşımaktadır.

Asansörlü Taşıma

Almanya’dan özel olarak getirmiş olduğumuz nakliye asansörlerimizle modern taşıma sisteminin en önemli parçası haline gelen asansörlü taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşyaların taşıma sırasında görebileceği hasarın riskini minimuma indiren nakliye asansörlerimizle siz de stressiz taşınmanın rahatlığını yaşayın.
Asansörlü taşımanın avantajları;
•    Taşıma sırasında apartman içinde duvarlara çarpma riskini ortadan kaldırır.
•    Bina içinde taşıma sırasında hasar oluşmasını engeller.
•    Pratik kullanımı sayesinde eşyaların daha kolay ve hızlı olarak nakliye araçlarına yüklenme ve boşaltmasını sağlar.

Ambalajlama Hizmeti

Profesyonel eksperlerimizin yaptığı çalışma sonucunda eşyalarınız; içeriğine, yapısına, türüne, bekleme süresine ve bekleyeceği yere göre uygun materyalde ambalaj kullanılarak hassasiyetle ambalajlanır.
Bu sayede antikalarınızı, mobilyalarınızı, evraklarınızı, kitaplarınızı, kişisel eşyalarınızı, yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi, çocuklarınıza ve torunlarınıza saklamak istediğiniz eşyaları uzun seneler boyunca zarar görmeden gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

Dağıtım Hizmeti

Genel olarak dağıtım işiyle uğraşan veya uğraşmayan kurumlar için koli, kitap, elektronik cihaz, gıda ve tüketim ürünleri gibi her türden ürün ve eşyanın dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Protrans profesyonel dağıtım süreci, ihtiyacınıza yönelik ekip ve ekipmanın belirlenmesiyle başlar. Ürünlerin istenen adres ve bölgelere talep edilen süre zarfında sizlere hiçbir zahmet vermeden dağıtılmasıyla sona erer.

Araç Kiralama Hizmeti

Kongre, organizasyon, fuar ve özel günleriniz için firmalara ve kişilere liftli araç temini, profesyonel personel temini ve stand kurulumuna yardımcı olacak deneyimli montaj elemanları temini hizmetimiz bulunmaktadır.

Asansör Kiralama Hizmeti

Nakliye asansörlerimizi nakliyat firmalarının, mobilya satış ve imalat firmalarının, inşaat sektörünün, cephe giydirme ve bina kaplama firmalarının, parkecilerin, binaların ulaşılamayan yerlerindeki yapım ve onarım ustalarının vb. kişi ve kurumların işini kolaylaştırmak için uygun fiyatlarla asansör kiralama hizmeti sunuyoruz.

Gümrükleme

Ev eşyalarınızın, otomobilinizin, motorsikletinizin bedelsiz ithalat ve ihracat işlemleri gümrük mevzuatı alanında uzmanlaşmış personelimiz  tarafından sizin adınıza yapmaktayız. Bu işlemler için bir vekaletname ile bizleri yetkilendirmeniz yeterli. “Eşyanız gümrüğe takılmaz bilgiye takılır” söylemi çerçevesinde müşterilerimizin gümrük idarelerinde sorun yaşamaması için yasalarda yapılan değişiklikleri yakından takip ederek bilgimizi güncellemekteyiz. Bunun yanında, Yurtiçi ve yurtdışında anlaşmalı gümrük müşavirlikleri ile gümrük işlemlerini yerine getirmekteyiz. Gümrükleme işlemleri fiyatlarımızın içinde olup sizlerden herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.