HAVA TAŞIMACILIĞI


hizmetlerimiz

Günümüz modern iş dünyasında zaman çok önemli bir yere sahiptir. Çoğu durumlarda yükün bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde sevk edilmesi ticaret hayatında can alıcı şekilde önem taşır. Hızlı sevkiyat gerekliliği nedeni ile küresel ticaret hayatında hava taşımacılığı önemli bir yer edinmiştir ve küresel lojistik çözümlerde havayolu taşımacılığını dahil etmemek düşünülemez.

PROTRANS International Transport olarak küresel lojistik çözümlerinde havayolu taşımacılığının önemini çok önceleri farkettik ve gelecekteki önemini de dikkate alarak müşterilerimize küçük büyük hacimli tüm acil yükleri için kaliteli ve güvenilir hava nakliye organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Havayolu taşıma organizasyonlarımız için önemli birçok ticari havayolu hatları, yük taşıyıcıları ve charterlar ile ilgili anlaşmalar sağlamış bulunmaktayız.

Küresel acente ağımız sayesinde Türkiye’yi havayolu taşıma organizasyonlarımızla dünyadaki tüm ticari bölgelere ulaştırmakta ve bu bağlamda ithalatçı ve ihracatçı firmaların önemli ticari bölgelerle gerçekleştirecekleri hava nakliye organizasyonlarını sağlamaktayız.