Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık. Biz Hassas Çalışırız...

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Protrans 20 yıldır sizlere profesyonel taşımacılık hizmetleri sunuyor.

Daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen Protrans, profesyonel eşya transferi anlayışı, eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, exper hizmeti, asansör sistemleri, hijyenik ve güvenli çalışma stratejileri, monte ve demonte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, nakliyat sektörünün standartlarını yükseltiyor, size ise mutlu bir yuva için adresi göstermekten başka bir iş bırakmıyor.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda edindiğimiz 20 yıla dayanan tecrübemiz sırasında aklınıza bile gelmeyecek problemler ile karşı karşıya kaldık. Tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimiz sayesinde problemler oluşmadan önüne geçerek ek maliyetleri ve zaman aksaklıklarını minimum seviyeye indirmekteyiz.

Eşya Depolama - Kiralık Depo

Evden eve nakliyat ve eşya depolama konusunda verdiğimiz hizmetler ile maksimum derecede müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızla çalıştığınız da yaşadığınız deneyimden pişman olmayacaksınız ve tüm arkadaşlarınıza taşınma veya depolama işi olduğu zaman bizi tavsiye edeceksiniz.

Paketleme - Ambalajlama

Teknolojik yenilikleri en iyi şekilde takip ediyor ve şirketimize en profesyonel şekilde entegre etmeye çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde kullanılan özel üretim ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile de bunu en iyi şekilde gösteriyoruz. Çünkü biz profesyonel olmayı seviyoruz.

Hakkımızda

Geleceğimizi yenilenerek kuruyoruz
Profesyonel eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti. Geride bıraktığımız 20 yılın her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Bugün Protrans başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Protrans ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Protrans hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

Vizyonumuz

Teknolojiden Üst Düzeyde Faydalanıyoruz
Temeli insana saygı olan, taşıma ve depolama sektörünün teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlayarak, Türkiye’nin yapı taşlarından biri olmak ve hayatı kolaylaştırmak için çalışmak; ülkemizin taşıma sektöründe önde gelen firmalarından biri olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında ve yurt içinde başarılı bir şekilde temsil edebilen, beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen, başarıyla temsil etmeye çalışan bir firma olmak ve sürekli büyümeyi hedef almak Protrans’ın geniş çaplı vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Biz Hassas Çalışırız
Ev eşyası nakliye hizmet sektöründe iş yapma tekniği ile örnek bir firma olmak. Müşterilerimizin taşınma işlerini zahmetsiz ve stressiz bir şekilde yerine getirmelerini sağlamak. Genel ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak müşterilerimizin eşyalarını en uygun fiyatla doğru yöntemlerle taşımak. Eğitim ve sosyal içerikli programlarla personelin bilgi, beceri, kabiliyetini artırmak ve motivasyonunu yüksek tutmak. Bütün çaba ve gayretlere rağmen taşınmalarda oluşabilecek sorunlara iyi niyetli yaklaşarak insancıl çözümler bulmak.

Biz Hassas Çalışırız

  • Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.
  • Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.
  • Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar.
  • Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
  • Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.
  • Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.
ULUSLARARASI

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.Ofisimiz bizim ikinci evimiz

Başarı huzurlu bir çalışma ortamını tesis etmekten geçer. Personelimizin bu anlamda çalışma ortamına son derece özen gösteriyoruz. Bir birey ancak kendisini değerli hissettiği zaman profesyonel başarılar elde edebilir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Protrans ailesine bende katılmak istiyorum diyorsanız 444 96 06 nolu telefon üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.