Evden Eve Nakliyat

Başta Ankara, İzmir, İstanbul olmak üzere Türkiye'nin Dört bir yanında biz varız.

Evden Eve Nakliyat

Bir nakliye şirketine ihtiyacınız mı var?

Evden eve nakliyat karşılaşacağınız en stresli işlerden biridir. Biz de aynı fikirde olmaya meyilliyiz. Bununla birlikte, harika haber şu ki, işlerinde uzman nakliyecilerimiz ve paketleyicilerimiz her hafta ülke içinde yüzlerce ev taşıma gerçekleştiriyorlar, bu nedenle Protrans profesyonel taşımacılık hizmetlerini kullanırken endişelenmenize gerek yok.

Ev taşıma çözümlerimizi mükemmelleştirme çabalarımızda fazlasıyla gayret gösterdik ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun her zaman birinci sınıf hizmet sunmayı başardık. Bu nedenle Türkiye’nin önde gelen taşınma şirketlerinden biri olarak ismimizle gurur duyuyoruz.

Sözleşmeli Nakliyat

Ülkemizin bölgelerindeki en büyük nüfusa sahip şehirleri Ankara, İzmir ve İstanbul ile bölgelerindeki tüm şehirlere hizmet verebilen Protrans nakliye firması evden eve nakliyat işini mümkün olduğunca güvenli ve uygun fiyatlı hale getirmeye çalışmaktadır.

Sertifikalı Nakliyat

Profesyonellik isteyen nakliyat işinde aradığınız firma biziz. Evden eve nakliyat firmalarını araştırdıktan sonra zaten sizde bundan emin olacaksınız. Çünkü biz sertifikalı taşımacılık yapıyoruz. Önceliğiniz sürecimizi gözden geçirmek ile başlamalı.

Profesyonel Ekipman

Protrans ekipman konusunda oldukça donanımlıdır. Sadeve ev eşyası taşımacılığı sektöründe bünyesinde 7 farklı donanıma sahip taşıma araçlarına sahiptir. Bizler sektördeki sorunları biliyoruz o yüzden gerekli donanımlar konusunda hassasiyete sahibiz.

Yurtiçi Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

İster yerel evden eve nakliyeciler, ister uzun mesafeli bir taşıma şirketi arıyor olun Protrans profesyonel taşımacılık gitmeniz gereken yer olmalıdır. Ülke çapında taşınma konusundaki zengin deneyimimizle, sizi yolun hemen aşağısındaki yeni bir eve taşıma veya İzmir’den Menemen’e tüm taşınma işlemini tamamlama kapasitesine sahibiz.

Biz Hassas Çalışırız

Protrans profesyonel evden eve nakliye yıllardır mobilya ve diğer eşyaların paketlenmesi, taşınması ve boşaltılmasıyla uğraşmaktadır, bu da İzmir’de taşınma hizmetlerimizi gerçekleştirirken en üst düzeyde profesyonelliğe ulaştığımız anlamına gelir.

“Evden eve nakliyat” sözcüklerinden bahsettiğinizde neredeyse herkes gerginlik veya endişe duyguları yaşayacaktır. Değerli malların paketlenmesi ve taşınması, dağınıklık ve hatta ne yapacağınızı bilmediğiniz dağlar kadar yapılması gereken iş var.

Şirketimizin kurulduğu temel, müşterilerimizin taşınma olasılığı konusunda endişelenmelerine gerek kalmamasıdır. İzmir’de yardımımızla, taşıma işlemleri sorunsuz, hızlı ve zararsız bir şekilde gerçekleşir. Güvenli ve profesyonel bir şekilde, müşterilerimize evden eve nakliyat sırasında yardımcı olur ve ilgili görevlerin çoğunu üstleniriz. Tüm karışıklıkları ve gereksiz zaman kaybını önlemek için çalışmalarımızı ve sorumluluklarımızı tam olarak düzenleniriz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Profesyonel bir taşınma firmasına yaptırılabilecek faaliyetler. Gerektiğinde taşınma firmamız mobilya montaj ve demontajı yapabilmektedir. Ayrıca mülkünüzü, nakliye sırasında eşyaların güvenliğini garanti edecek uygun paketleme çözümleri ile taşınmaya hazırlayabiliriz. Son olarak, eşyalarınızı yükleme ve boşaltma işini her iki tarafta da halledebiliriz.

  • Bizi arayın ve bize taşınmanızla ilgili birkaç ayrıntı verin veya çevrimiçi bir teklif formunda doldurun.
  • Ev taşınma ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için mülkünüze bir eksper göndereceğiz.
  • Her türlü ek hizmet dahil, taşınmanız için sabit bir fiyat teklifi alacaksınız.
  • Bizimle çalışmaktan memnun olacağınızı bize iletin. Taşınma tarihinizi bize bildirin ve gerekli tüm adımları ayarlayalım.
  • Bizden paketleme hizmeti istediyseniz, ekibimiz eşyalarınızı özenle paketlemek ve mobilyalarınızı sarmak için taşınmadan bir gün önce veya evden eve nakliyat günün sabahı kutular ve paketleme malzemeleriyle gelecektir.
  • Taşınma gününüzde ekiplerimiz sabah ilk iş olarak logolu araçlarımızla gelecek ve uzmanlarımız araçlara tüm mobilya ve kutularınızı yükleyecektir.
  • Yeni mülkünüze gideceğiz ve evi bizim için açmanızı bekleyeceğiz.
  • Yeni evinize bir kez baktıktan sonra, ekibimiz araçları boşaltacak ve her şeyi istediğiniz odalara taşıyacaktır.
  • Tecrübeli ekibimiz, yatak ve gardrop gibi nakliye için sökülen tüm büyük mobilyaları yeniden kurulumunu tamamlayacak. Kutular ise açmanız için istenilen odalara bırakılacaktır.
  • Eğer bir paket açma hizmeti talep ettiyseniz, ekibimiz seçeceğiniz odalardaki kutuları ve ambalaj malzemelerini düz yüzeylere dikkatlice açacaktır. Kendiniz ambalajından çıkarmayı seçerseniz, ambalajını tamamen açtıktan sonra boş, kuru, düz paketlenmiş kutuları almak için geri döneceğiz.

Benzer Hikayeler


EŞYA DEPOLAMA

En iyi depolama firması nasıl seçilir?

Depolama firması seçerken kılavuzunuz olacak birkaç ipucu size doğru kararı vermenizde epey yardımcı olacaktır. Daha fazla

Evden Eve Nakliyat

Nakliye süreci nasıl işlemektedir?

Nakliye öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenleri ve yapılacakları bilmeniz taşımanızı planlamada size rehberlik edecektir. Daha fazla

Evden Eve Nakliyat

Taşınma öncesinde neler yapılması gerekir?

Taşınma öncesinde evinizde yada ofisinde yapmanız gereken temel birkaç ipucu sizin için kolaylık sağlayacaktır. Daha fazla

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.
ULUSLARARASI

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.

Hangi hizmetleri veriyoruz?

Aşağıda alabileceğiniz başlıca hizmetlerin bir listesi bulunmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık

Evden eve nakliyat denince aklınıza gelebilecek en ufak ayrıntıya kadar düşünen firmamız yılların verdiği tecrübeyle sabit olarak eşyalarınızın en doğru şekilde taşınmasını sağlayacaktır. İster şehir içi ister şehirlerarası olsun tüm nakliyat işleriniz itina ile yaparak değerli eşyalarınızı en güvenli şekilde yerine ulaştığından emin olabilirsiniz.

Şehirler Arası

Tecrübeli uzun yol şoförlerimiz ve profesyonel nakliye ekibimiz ile Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti veriyoruz


Uluslararası

Uluslararası alanda pratik ve akılcı çözümler sunuyoruz

Uluslararası Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmet sektörü günümüzde bir hayli yaygınlaşmış olup yurtdışı taşınma işlerimizde de bizlere fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca verilen Uluslararası Ev Eşyası ve Büro Malzemesi Taşıma yetkisi veren C3 Yetki Belgeli firmamız Protrans Uluslararası Evden Eve Nakliyat, sorunsuz ve en uygun fiyat ile taşınmanızı sağlar.

Ofis & Büro Taşımacılığı

Yurtiçi ve Yurtdışında bulunan işyerlerinizin taşınması, ev eşyası taşımacılığından farklı bir mevzuata tabidir. Mevcut mevzuat çerçevesinde yurtdışında bulunan işyerinize ait tüm alet ve ekipmanlarınızı, gümrük vergisi ödemeden taşıyabilirsiniz. Bunun için yapılacak işlerin taşıma öncesinde belirlenmesi ve yaşanması muhtemel aksaklıkların önüne geçilmesi, işlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Ofis & Büro Taşımacılığı

İşin zahmetini müşterilerimizin üzerinden almak bizim sorumluluğumuzdur.


Asansörlü Taşımacılık

En hassas olduğumuz nokta malzemelere zarar gelmemesidir.

Asansörlü Taşımacılık

Almanya’dan özel olarak getirmiş olduğumuz nakliye asansörlerimizle modern taşıma sisteminin en önemli parçası haline gelen asansörlü taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşyaların taşıma sırasında görebileceği hasarın riskini minimuma indiren nakliye asansörlerimizle siz de stressiz taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Gümrükleme Hizmeti

Ev eşyalarınızın, otomobilinizin, motorsikletinizin bedelsiz ithalat ve ihracat işlemleri gümrük mevzuatı alanında uzmanlaşmış personelimiz tarafından sizin adınıza yapmaktayız. Bu işlemler için bir vekaletname ile bizleri yetkilendirmeniz yeterli. Gümrük idarelerinde sorun yaşamak için değişiklikleri yakından takip ediyoruz.

Gümrükleme

Gümrükleme işlemleri fiyatlarımızın içinde olup sizlerden herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir


Piyano Taşımacılığı

Uzmanlık ve tecrübe gerektiren taşınılacak eşyalarınızı taşıyoruz.

Piyano Taşımacılığı

Hacim olarak fazla yer kaplayan ve ağırlık olarak da normal eşyalardan çok ağır olan, taşınması uzmanlık ve tecrübe gerektiren piyanolarınızı, firmamız işin ehli personeli ve doğru taşımacılık ekipmanlarıyla ambalajlayarak, dikkatli, özenli ve en hassas profesyonel yaklaşımla taşımaktadır. Piyanolarınızın taşınmasında firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Para Kasası - Çelik Kasa Taşımacılığı

Hızla gelişen evden eve hizmet sektöründe bir diğer iş kolu da para kasası taşımacılığıdır. Kasa taşımacılığı, hassasiyet gerektiren bir iş koludur. Ağırlıkları ne olursa olsun firmamız ev ve ofis ortamında bulunan para kasanızı yüksek donanımlı ekipmanları ile sorunsuzca taşımaktadır.

Çelik Kasa Taşımacılığı

Ağırlığı insan gücüyle taşınamayan eşyalarınızı profesyonel ekipmanlar ile taşıyoruz


Dağıtım Hizmeti

Bireysel ve Kurumsal dağıtım hizmeti sağlıyoruz

Dağıtım Hizmeti

Genel olarak dağıtım işiyle uğraşan veya uğraşmayan kurumlar için koli, kitap, elektronik cihaz, gıda ve tüketim ürünleri gibi her türden ürün ve eşyanın dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Protrans profesyonel dağıtım süreci, ihtiyacınıza yönelik ekip ve ekipmanın belirlenmesiyle başlar. Ürünlerin istenen adres ve bölgelere talep edilen süre zarfında sizlere hiçbir zahmet vermeden dağıtılmasıyla sona erer.

Araç - Asansör Kiralama Hizmeti

Kiralık Asansör mü arıyorsunuz? Doğru fiyatlandırma içinde maksimum öneme sahip araç seçimi için özel donanımlara sahip farklı boyutlarda ve ölçülerde araçlar ile filomuzu oluşturduk. Böylece her zaman tam ihtiyacınız olan büyüklüğe göre aracı size gönderiyoruz. 27 kata kadar taşıma yapabilen eşya taşıma asansörümüz ile tüm eşyalarınızı hasarsız taşıyabiliriz.

Asansör Kiralama

Kiralık Asansör ile taşımacılık işinizi kolaylaştırıyoruz.

Merkez Ofislerimiz

Türkiye genelinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için şuan itibari ile 3 büyük ilimizde merkez ofislerimiz bulunmaktadır. İzmir Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Ege Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Marmara ve Trakya bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Eşya Depolama Merkezi ve Eşya Transferi ofisimiz ile bütün Anadolu Bölgesindeki, Karadeniz Bölgesindeki ve Akdeniz Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz.

ANKARA MERKEZ OFİS

Ankara Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

Ankara, Çankaya Cevizlidere 1238. Cadde, 2/10 Balgat adresindeki merkez ofisimiz... Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.

Ankara Merkez Ofis Detayı

Ankara ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İZMİR MERKEZ OFİS

İzmir Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

İzmir, Gaziemir de Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A adresindeki merkez ofisimiz... Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.

İzmir Merkez Ofis Detayı

İzmir ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İSTANBUL MERKEZ OFİS

İstanbul Depolama ve Eşya Transferi Merkezi

İstanbul, Şişli, Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sk. No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A adresindeki merkez ofisimiz. Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak... bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Merkez Ofis Detayı

İstanbul ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.