Evden Eve Nakliyat | Protrans

En İyi Nakliye Firması Nasıl Seçilir.

En İyi Nakliye Firması Nasıl Seçilir?

Bir nakliye şirketine ihtiyacınız var mı?

Evinizi yenisine taşımak için gereken fiziksel ve zihinsel organizasyon miktarını asla küçümsemeyin. Paketleme kutuları belki yapılabilecek bir şeydir, ancak onları kamyonetlere yüklemek ve merdivenlerden yukarı ve aşağı taşımak başka bir şeydir ve özellikle evinizi boşaltmak için son teslim tarihiniz varsa, son derece yorucu olabilir. Taşınacak çok eşyanız veya antika mobilyalar veya kırılgan parçalar gibi çok sayıda değerli eşyanız varsa, yükünüzü omuzlarınızdan almak için bir nakliye şirketi seçmek en iyisidir, böylece hareketinizin geri kalanını organize etmeye konsantre olabilirsiniz. .

 

Birkaç fiyat teklifi alın

Evden eve nakliyat tarihinden çok önce birkaç profesyonel teklif aldığınızdan emin olun. Fiyatı, alacağınız hizmeti ve firmaların ne zaman taşıma yapabileceklerini göz önünde bulundurun. Ekstra kolaylık ve rahatlık için birçok büyük nakliye şirketi bir paketleme hizmeti sunacaktır, böylece her şeyin halledileceğinden emin olabilirsiniz.

Birçoğu size görüşür görüşmez anında bir fiyat teklifi verecektir, ancak nakliye şirketinden ayrıntılı bir değerlendirme almak daha iyidir. Çoğu nakliyat şirketi, neyi taşımanız gerektiğini görmek için bir satış tahmincisi gönderir. Bu, teklifi daha doğru fiyatlandırmalarına olanak tanır ve bir nakliye şirketini daha kolay seçmenize yardımcı olur.

 

Kendinize yeterince zaman verin

Teklif süreci birkaç hafta sürebilir ve uygun bir tarih bulmak birkaç hafta daha sürebilir, bu nedenle bir nakliye şirketi seçmek için kendinize yeterli zamanı verin. Unutmayın, birçok taşınma şirketi haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmaktadır, bu nedenle, taşınma tarihinizin son günü gelmeden önce bir nakliye şirketi aramaya başlamanız faydalı olacaktır.

 

Önceden planlamak

Mümkünse, taşınma şirketinize yeni evinizin erişim noktalarının ve yerleşim planının ayrıntılarını sağlayın, böylece oraya vardıklarında ne bekleyeceklerini bilsinler. Örneğin kaç tane merdiven var, mobilyalar kapılardan geçecek mi, alternatif erişim yolları var mı?

 

Sigortalı olduğunuzdan emin olun

Taşınma şirketlerinin çoğu, eşyalarınızın taşınma sırasında kaybolmasına veya kırılmasına karşı size özel taşıma sigortası sağlayacaktır. Herhangi biriyle rezervasyon yapmadan önce yapıp sigorta yapmadıklarına emin olun. Mevcut poliçenizin taşınması sırasında da mülkünüzü sigortalayıp sigortalatmayacağını öğrenmek için ev eşyaları sigortanızla da iletişime geçmelisiniz.

 

Fiyat pazarlığı yapın

Fiyat konusunda pazarlık etmekten çekiniyorsanız, nakliye şirketinden herhangi bir indirim alıp alamayacağınıza bakın. Talepler genellikle çok yüksek olduğundan, cumartesi günleri ve okul tatilleri gibi yoğun zamanlarda ev taşınmasının daha pahalı olacağını unutmayın. Mümkünse, daha ucuz olabileceği ve indirim için daha fazla yer olabileceği normal bir hafta içi güne seçmeyi deneyin ve ayarlayın.

 

Bir öneri alın

Bir nakliye şirketi seçmenin en iyi yolu, bir arkadaşınızdan veya aile üyesinden gelen olumlu bir tavsiyedir. Diğer müşterilerle performanslarından makul ölçüde emin olabilirseniz, bu, hizmet beklentilerini çevreleyen belirsizliğin çoğunu ortadan kaldırır.

Bir öneri alamazsanız, içgüdülerinize güvenin ve onlarla iletişiminizde profesyonellik, yardımseverlik ve samimiyet sergileyen şirkete gidin. Biraz daha pahalılarsa, sizin için daha ucuz bir fiyat pazarlığı yapıp yapmayacaklarını sorun. Her şeyden önce, nakliye şirketinizle iyi bir uyum içinde olduğunuzdan emin olun, çünkü onlara dünyevi mallarınız konusunda güveniyorsunuz ve iyi bir ilişki, geçişi mümkün olduğunca sorunsuz ve acısız hale getirecektir.

 

İlginizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Makaleler;

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.