Evden Eve Nakliyat | Protrans

Eşya Depolama Nedir

Ev Eşyalarımı Depolamak İstiyorum...

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama bir yerde saklamak istediğiniz büyük veya küçük herhangi bir eşyanın zarar görmeden güvenlikli bir şekilde saklanma işinin tamamı diyebiliriz. Eşya depolama hizmetimiz size kiralayacak ev bulamadığınızda, bir süreliğine evinizi kapatacağınızda size kısa dönemde lazım olabilir. İsterseniz atmaya kıyamadığınız veya koleksiyonunu yaptığınız ama depolayacak yerinizin olmadığı eşyalarınızı uzun süre boyunca da saklayabiliriz. Depolarımız son teknoloji kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik tarafından 7/24 korunmaktadır. Buna ek olarak eşyalarınız korumamız altında iken her türlü doğal afet hırsızlık veya yangına karşı sigortalıdır. Özel olarak hazırlanmış depolama kutularımız her türlü haşere, nem ve toza karşı dayanıklıdır. Sadece sizin ulaşabileceğiniz depolarda tüm eşyalarınızın bizimle güvende olduğuna emin olabilirsiniz. Ayrıca depolarımız Bayer firmasının Zetoks acentesi tarafından her ay 2 kere ilaçlanır.

Hayatımız boyunca karşımıza çıkan ve her seferinde bizi zorlayan evden eve nakliyat işinde 20 yıla dayanan tecrübesi ile sektör liderlerinden biri olan Protrans Profesyonel Eşya Transferi şirketi bu tecrübesini bu seferde eşya depolama hizmetiyle sizlere ulaştırıyor. Türkiye’deki üç merkezi İzmir, İstanbul ve Ankara’da sizlere verdiğimiz taşıma ve eşya depolama hizmetine bu şehirlerin çevresindeki illerden de ulaşabilirsiniz. Bizi aramanız ve depolanacak eşyalarınız olduğunu söylemeniz yeterli. “Eşya depolama nedir ?” dendiğinde yada "Ev eşyalarımı depolamak istiyorum" dediğinizde aklınıza gelecek ilk firma biz olmalıyız.

Size fazla gelen eşyalarınızı belirleyip bizi arayınız veya internet sitemiz üzerinden istek oluşturunuz. Sizi arayan yetkili ile randevu oluşturduktan sonra profesyonel taşıma uzmanlarımız gelerek önce tüm eşyalarınızın bir listesini çıkaracaktır. Size de onaylatılan listelerden sonra eşyalarınız dikkatli bir şekilde sarılarak özel donanımlı araçlarımıza yüklenerek depolama alanımıza getirilecektir. Zarar gelmemesine maksimum özen gösterilen eşyalarınız depolarımıza düzenli bir şekilde yerleştirilerek kilitlenecektir.

Daha sonrasında dilerseniz deponuza eşya eklemek için tekrar bizi arayabilir ve deponuza eşya gönderebilirsiniz. Veya deponuzdan bazı parçalara veya hepsine ihtiyacınız oldu ise istediğiniz eşyalarınızı da dünyanın herhangi bir yerine teslim edebiliriz. Bu hizmetlerimiz sayesinde eşya depolanması gerektiğinde ekstra maliyet ve zahmet gerektiren taşıtacak eleman ve araç bulma gibi dertlerden kurtulmuş olacaksınız.

Bizleri ziyaret etmek ve bir çayımızı içmek istemediğiniz sürece deponuzu ziyaret etmenize gerek yok hangi parçayı istiyorsanız biz getirelim.  

Tüm dünyada uzun zamandır uygulanan eşya depolama işlemi ülkemizde son yıllarda popüler olmaya başlamıştır. Bu işi dünya standartlarında yapan firmamızla çalışmak sizi ve eşyalarınızı güvenli ellerde tutar. Protrans Depolama Merkezi 11.000m2 alanın üzerine kurulmuş 4000m2 kapalı bir alandır.

Eşya Depolamada nelere dikkat edilir?

Eşya depolama nedir sorusu kadar önemli olan bir başka soruda nelere dikkat edilmesi gerektiğidir. Bizim için en önemli olan şey eşyalarınızın zarar görmemesi ve organizasyonun istediğiniz gibi gerçekleştirilmesidir. Kendi eşyalarımız gibi özen gösterdiğiniz eşyaların envanterini çıkarmak eşya kaybının önüne geçmek için çok önemlidir. Karşılıklı diyalog ile tüm sorunları başlamadan çözmekteyiz.

Eşya Depolama nasıl yapılır?

Evinizden uzman ekiplerle aldığımız eşyalarınız gerekirse gerekli aletler ile sökülerekte araçlara ve depolarımıza yerleştirilebilir. Demonte edilmiş eşyalarınızın istediğiniz yerde tekrar monte edilmeside yine bizim sorumluluğumuzda olacaktır.

Eşya Depomda neler depolanabilir?

Ofis ve ev malzemesi olarak nitelendirebileceğimiz herşeyi depolayabiliriz. Sezonluk kıyafetleriniz, eşyalarınız veya manevi değeri yüksek kıyamadığınız ama eskimesin istediğiniz eşyalar bile bunlardan olabilir. Ama tabi bazı maddeleri de diğer hizmet verdiğimiz müşterilerimizin değerli eşyalarına zarar gelmemesi için depolayamıyoruz. En başta akışkan olan zarar verebilecek kimyasal maddeler ile her türlü illegal eşya depolama merkezimize kabul edilmemektedir.

Eşya depolama nedir? Sorunuza yeterince cevap veremediysek lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sorularınızı cevaplamak için sizleri bekliyor olacağız. 

 

Ayrıca Bunlarıda İnceleyebilirsiniz;

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.