Evden Eve Nakliyat | Protrans

Eşya Depolama Firmaları

İstanbul, Ankara İzmir Eşya Depolama Firmaları

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama işi eşya taşıma işine benzemez. Ankara, İstanbul yada İzmir eşya depolama firmalarını araştırırken bakmanız için gereken önemli noktalar vardır. Sadece büyükşehirlerde değil Türkiyenin bütün şehirlerinde başvuracağınız kılavuz niteliğinde temel prensipler vardır. Eğer bulduğunuz firmalar tam anlamıyla sizi rahatlatmıyorsa eşyalarınızı emanet etmek konusunu tekrar gözden geçirmelisiniz. Depolama firmalarında bakacağınız başlıca şey tecrübesi olmalı. Tecrübeli firmalar her zaman işin uzmanları ile çalışmayı seçerler bu seçim ise eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Depolama alanın büyüklüğü ise dikkat edeceğimiz başka bir şey olmalı. Eşyalarınızı depolayacağınız zaman ve yer sıkıntısı olmasın istersiniz. Depolanan eşyalarınızın güvende olması için çaba sarf etmeleri lazım. Güvenlik önlemlerinin ne olduğu konusunda bilgi almanız iyi olur. Eşya depolama firmaları verdikleri hizmetler konusunda eğer profesyonel bir firma ise, işe başlamadan önce sizi tam olarak bilgilendirmeli.

Eşya Depolama Firmalarından Beklentiler Nelerdir?

Eşya depolama firmalarının sigortalar ile anlaşmaları olur bunların şartlarının ne olduğunu önceden sorarsanız hangi durumların sigorta şartları dışında kaldığını kontrol ederseniz ilerde beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşma ihtimaliniz daha düşük olacaktır. Ayrıca depolama merkezi gibi alanlar sık kullanılan alanlar olmadığı için bu tip alanlarda böceklenme olma ihtimali olabilir. Ayrıca nem ve toz ise eşyalarınızın başka bir düşmanıdır. Doğru depolanmayan eşyaların zaman içinde zarar görmesi kaçınılmaz olur. Ayrıca eşyalarınız saklama kaplarında veya odalarda saklanıyorsa oralarında temiz olduğunda emin olmanız gerekir.

Biz Bu İşin Neresindeyiz?

Eşyalarınızın depolanması kadar eşyalarınızın taşınması da çok önemlidir. İyi taşınmamış bir eşya, depolama alanına gelene kadar zarar görebilir. Protrans Profesyonel Eşya Transferi 20 yılı aşkın taşıma tecrübesini eşya depolama alanında yepyeni bir anlayışla göstermeye başladı. Eşyalarınız 11.000 m2 alana kurulu 4000m2 kapalı alanıyla isterseniz tüm eşyalarınızı alabilecek kadar büyüktür. Dubleks ve müstakil bir evin tüm eşyalarını Depolama merkezimizde depolayabilirsiniz. Eşyalarınız tüm paketlenmesi eşyanıza taşıma veya depolama sırasında zarar gelmemesi için bizim tarafımızdan yapılır. Eşyalarınıza isterseniz daha sonra eşya ekleyebilir veya istediğiniz bir eşyanın tarafınızdan size getirilmesini sağlayabilirsiniz. İzmir, Ankara ve İstanbul merkezlerimiz ile çevresindeki tüm illere hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenle depolanması için bizi arayabilirsiniz.

Kapalı devre kamera sistemiyle 7/24 izlenen eşyalarınızı görevlerinde tecrübeli özel güvelik elemanları korumaktadır. Eşya depolama firmaları arasında yüksek teknoloji ekipmanları ile sıyrılan firmamızdaki tüm eşyalarınız saklama kaplarında saklanır. Özel olarak hazırlanmış saklama kaplarımız toz, nem ve böceklere karşı izolasyon ve koruma ile üretilmiştir. Ayrıca bunlar ile yetinmeyerek ayda 2 defa tüm depolarımızı da ilaçlatıyoruz. Ayrıca depolarımızda sakladığınız tüm eşyalarınız doğal afet, yangın ve hırsızlığa karşı sigortalıdır.

Eşya depolama süreci bazı adımları içermektedir.

  • Evinize gelerek depolanacak eşyalarınızın bir listesi çıkarılır. Çıkarılan liste aynı zamanda eşyalarınızın değeri de bulunur bu liste sizlere onaylatılır.
  • Anlaşma yapıldıktan sonra belirlenen tarihte evinize uzman taşıyıcılarımız gelerek eşyalarınızı profesyonel malzemeler ile paketler araçlarımıza yükleriz.
  • Demonte edilmesi gereken eşyalarınız taşımadan önce demonte edilir. Saklanması bu şekilde gerçekleşir.
  • Eşyalarınız depolarımızda artık güvendedir. Ne zaman isterseniz deponuzu ziyaret edebilir veya içinden istediğiniz herhangi bir parçayı dünyanın istediğiniz yerine gönderebiliriz.

 

Ayrıca Bunlarıda İnceleyebilirsiniz;

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.