Evden Eve Nakliyat | Protrans

Depolama

Eşya Depolama Merkezi Ne işe Yarar...

EŞYA DEPOLAMA NEDİR?

Son yıllarda ülkemizde popüler olan eşya depolama işi özellikle tecrübe gerektiren bir iştir. Yurtdışında eşya depolama işini başarı ile yapan firmalar araştırılarak en iyi eşya depolama işi yapmayı kendine görev edinen firmamız nakliyenin her alanında olduğu gibi eşya depolama işi ile ilgili sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Tüm adımları düşünülerek eşya depolama hizmetimizde sizlerin rahatlığı bizim için en ön planda tutulmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz ile size en iyi eşya depolama hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Hayatınızda yer kaplayan ama evinizde yer kaplamasını istemediğiniz eşyalarınızı. Koyacak yer bulamadığınız koleksiyonunu yaptığınız bisikletlerinizi veya evlenmeye az kalmışken uygun fiyatlı aldığınız beyaz eşyalarınızı. Saklanması ve depolanması gereken tüm eşyalarınızı sizler için güven ile saklayabiliriz.

Eşya depolama hizmeti almaya karar verdiğiniz zaman bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Sizden aldığımız telefon sonrasında bulunduğunuz mekana gelen ekibimiz eşyalarınızın bir listesini çıkaracak. Sizin belirlediğiniz bedel üzerinden sigortalanan eşyalarınız profesyonel malzemelerle sarılarak korunmalı hale getirilip 7 farklı büyüklükte olan araçlarımızdan uygun olana yerleştirilerek depolanma alanımıza doğru yola çıkacaktır. Özel olarak üretilen nem, toz ve haşerelere karşı izolasyonlu kutulara yerleştirilen eşyalarınız siz onları veya içinden bir parçayı isteyene kadar saklanmak üzere kaldırılacaktır. 7/24 kameralar ile izlenen özel güvenlik personeli ile korunan depolaramızda eşyalarınız güven içinde sizi bekleyecek. Elimizde olmayan sebepler doğal afetler, yangın ve hırsızlığa karşı sigortalı olan eşyalarınızı düşünmenize gerek kalmayacak. Eşyalarınız elimiz dokunduğu andan itibaren sigorta kapsamındadır. Tüm önlemlere ek olarak ayda 2 kere tüm depolaramız haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Eşya Depolama hizmetini Ankara, İzmir ve İstanbul merkezli olarak tüm tüm Türkiye’de vermekteyiz. Eşyalarınızın nakliyesi için bizi aramanız yeterli.

20 yıldan fazladır eşya nakliyesi sektöründe olan ve tecrübesini işine yansıtan Protrans Profesyonel Eşya Transferi’nin eğitimli uzman taşımacıları ile eşyalarınızın güven içinde depolama alanına nakledildiğine emin olabilirsiniz. İçinden sadece bir parçayı veya tüm eşyalarınızı dünyada istediğiniz yere teslim edebilir veya dünyanın istediğiniz bir yerden herhangi bir eşyayı taşıyarak deponuza saklayabiliriz. Nakliyat kabiliyetimizin sınırı yoktur taşınmasını istemeniz yeterli.

EŞYA DEPOLAMA ALANINDAKİ HİZMETLERİMİZ

 • Ankara ve İzmir olmak üzere Depolama Merkezlerimiz en hassas kontrollerle, güvenli eşya depolarında muhafaza edilmektedir.
 • Depolama Merkezlerimiz 20 yıllık köklü bir firma olan Protrans bünyesinde kurulmuştur.
 • Depolama Merkezi’nde eşyalarınız, siz geri alıncaya kadar 7/24 özel güvenlik birimi ve kapalı devre alarm sistemleriyle korunur. Bunun yanı sıra yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır.
 • Bünyemizde saklanan eşyalarınız yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır.
 • Ambalajlanan eşyalarınız toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan Depo’lara yerleştirir.
 • Haşerelere karşı Bayer firmasının Zetoks acentesi tarafından ayda 2 defa ilaçlanmaktadır.
 • Depo’larınızın içeriğine sizden başka kimse ulaşamaz. Eşya Depolarımızda Korunur.
 • Firmamızın eşyaya gösterdiği özen ve eşya depolama hassasiyetin temelinde insana duyduğu saygı yatar. Firmamız, saklanan ve depolanan her şeyin sizin için değerli olduğunun farkındadır. Bu bilinçle depolamadan önce eşyanın tabiatına en uygun ambalajı seçerek, nazik biçimde ambalajlar. Ambalajlanan eşyalarınızı toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan Depo’lara yerleştirilir.
Depolama Merkezi - Eşyalarınız Depoda

 

DEPOLAMA MERKEZİ NE İŞE YARAR

 • Eşya Depolama Merkezi Lojman çıkmadığında ve misafirhanelerde kalmanız gerektiği süre içinde eşyalarınızı depolayarak muhafaza eder.
 • Geçici ama uzun bir süre için başka bir şehre/ülkeye taşınmanız gerektiğinde, eşyalarınızı sizin için saklar.
 • Yeni eviniz için alınan yeni eşyaları, evinizin taşınma öncesi işlemleri bitene kadar depoda korumanızı sağlar.
 • Evinizdeki gereksiz eşya kalabalığını yok eder.
 • Yurtdışından döndükten sonra gümrükten çıkan eşyalarınızı size ait depolarda güvende tutmanızı sağlar.
 • Evlilik öncesi alınan eşyaları, mutlu yuvanızın adresi belli olana kadar misafir eder.
 • Severek kullandığınız ama artık yenisiyle değiştirme vakti gelen eşyalarınızın yükünü alır.
 • Aile büyüklerinize ait, manevi değeri yüksek olan eşyaları sizin için saklar.
 • Zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken eşyaları muhafaza eder.
 • Her Türlü depolama ihtiyacınızda size yardımcı olur
Depolama Merkezi - Eşyalarınız Depoda

 

Büyük bir profesyonellik ve hassasiyet isteyen depolama işlemlerini gerçekleştirmek için Protrans olarak 11.000m2 alan içine kurulmuş 4000 m2 kapalı alana sahip olan Depolama Merkezi’ni kurmuş bulunmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve üst düzey hizmet için tıklayınız.

 

 

Ayrıca Bunlarıda İnceleyebilirsiniz;

 

Eşya Depolama
Ankara Eşya Depolama
Sigortalı Depo
Güvenlikli Depo
Depolama
İzmir Eşya Depolama
Eşya Depolama Merkezi
Sigorta Güvencesi
Ev Eşyası Depolama

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.