Biz Hassas Çalışırız

We Work Sensitively...

Taşınma endüstrisinde ulaşılması oldukça zor yerlere taşınması gereken oldukça ağır nesnelerle uğraştığımız bir gerçektir. Protrans Profesyonel Taşıma’daantikalardan Grand Piyanolara kadar her şeyi taşıdık bu nedenle her bir hareketin risklerini göz önünde bulundurarak harcanan zamanla neredeyse her şeyi taşıma konusunda deneyimimiz var. Bu dikkat ve Emniyetin günlük işimizin çok önemli bir parçası olduğu anlamına gelir, sadece güvenliğimiz için değil, aynı zamanda müşterilerimizin güvenliği ve güvenliği için de her zaman dikkate alınması gereken bir şeydir.

Personelimizin ve müşterilerimizin güvende kalmasını sağlamak için gerçekleştirdiğimiz bazı adımlar hakkında size fikir vermek amacıyla bir taşınma sırasında ve depolama tesislerimizde dikkate aldığımız bazı tipik şeylerin üzerinden geçiyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda edindiğimiz 20 yıla dayanan tecrübemiz sırasında aklınıza bile gelmeyecek problemler ile karşı karşıya kaldık. Tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimiz sayesinde problemler oluşmadan önüne geçerek ek maliyetleri ve zaman aksaklıklarını minimum seviyeye indirmekteyiz.

Eşya Depolama - Kiralık Depo

Evden eve nakliyat ve eşya depolama konusunda verdiğimiz hizmetler ile maksimum derecede müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızla çalıştığınız da yaşadığınız deneyimden pişman olmayacaksınız ve tüm arkadaşlarınıza taşınma veya depolama işi olduğu zaman bizi tavsiye edeceksiniz.

Paketleme - Ambalajlama

Teknolojik yenilikleri en iyi şekilde takip ediyor ve şirketimize en profesyonel şekilde entegre etmeye çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde kullanılan özel üretim ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile de bunu en iyi şekilde gösteriyoruz. Çünkü biz profesyonel olmayı seviyoruz.

SAĞLIK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Bazı güvenlik prensiplerimiz var
Protrans Profesyonel Taşıma’datamamen uyumluyuz ve işyerinde inanılmaz derecede az sayıda yaralanmayı yaşamamızı sağlayan tüm endüstri, sağlık ve güvenlik mevzuatını uyguluyoruz. Tüm çalışanlarımıza, Genel Müdürden taşıma ekiplerimize kadar herkese kapsamlı Sağlık ve Güvenlik Politikalarımız öğretilir. Bunları sahada görmek sağduyu ve personelimizin bu alanda yüksek standartları koruduğunu görmek adına harikadır.

SAĞLIK VE GÜVENLİK EĞİTİMİ

Bazı eğitim prensiplerimiz var
Tüm operatörlerimiz, ağır nesnelerin nasıl kaldırılacağı, yürüme yollarının açık tutulmasının önemi ve malları taşırken / sürerken alınan önlemleri kapsayan hem iç hem de dış Sağlık ve Güvenlik eğitimine tabi tutulur. Yılların uzmanlığı, her bir hareketi hem dikkatli hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirmemize yardımcı olarak, yalnızca iş gücümüzü değil, müşterilerimizi ve onların taşınan eşyalarını da korur.

SAĞLIK VE GÜVENLİK EKİPMANLARI

Bazı ekipman prensiplerimiz var
İşimizi yapmak ve yaparken de iyi yapmak için - günlük işimizi biraz daha güvenli hale getiren bir dizi ekipmana güveniyoruz. Bu ekipmanlardan bazıları endüstri standardıdır, bazıları ise hizmetlerimiz için özel olarak üretilmiştir. En çok kullandığımızaraçlarımızdan biri, kamyonlarımızın arkasına mükemmel bir şekilde uyan, yükleme ve boşaltmayı son derece kolaylaştıran ve kullanan herkes için taşınmayı daha güvenli hale getiren özel yapım bir rampadır.

Günlük olarak kullanılan diğer sağlık ve güvenlik ekipmanları kaldırma kayışlarını, mobilya örtülerini ve iş için doğru araçları içerir.

SAĞLIK VE GÜVENLİK RİSKLERİ

Bazı risklere karşı prensiplerimiz var
Evden eve nakliyatta kariyer yapmak isteyenleri korkutmak istemeden ... aşağıda taşınma sırasında meydana gelen en yaygın yaralanma ve kazalardan bazılarını inceliyoruz.
 • KALDIRMA

  Kaldırma, taşınma ekiplerimizin karşılaştığı en belirgin sorunlardan biridir. Bununla birliktedoğru planlama ve manuel kullanım eğitimi verildiğinde ekip üyelerimiz taşıyabildiklerinden daha fazlasını idare edebilirler. Genellikle ağır eşyaların kaldırılmasında bir kaza ve yaralanmadan kaçınmak paketleme işleminden başlar. Daha hafif eşyalar büyük kutulara daha ağır eşyalar ise daha küçük kutulara konmalıdır.Bu basit numara, kutuların aşırı yüklenmesini tamamen önler.

 • DÜŞME

  Uygun bir risk değerlendirmesi yapılmazsa düşmeler meydana gelebilir ve değerlendime sonrası bir risk var ise ekip üyelerine bildirilir. Protrans Profesyonel Taşıma'da, hiçbir hareketin 'mükemmel' olmadığını ve tehlikelerin olduğunu biliyoruz bu nedenle eşyaları özellikle merdivenlerden yukarı ve aşağı taşırken bunlardan kaçınmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

  Kazaların önüne geçmek için tüm personel mükemmel kavrama seviyelerine sahip koruyucu botlar giyerler.

 • ÇELİK BURUN

  Kaldırma kayışları, profesyonel taşıma malzemeleri ve doğru elle taşıma tekniklerinin kullanılması düşme riskini neredeyse ortadan kaldırır. Buna rağmen her ihtimale karşı tüm personelimiz çok rahat ve şık çelik burunlu botlarla koruma altındadırlar.

 • ENGELLER

  Hareket halindeyken, ulaşımımız ile eviniz arasındaki yolların ve erişim yollarının her zaman açık kalmasını sağlıyoruz. Hareket eden ekiplerimiz, büyük eşyalar taşırken çoğu zaman çok ileriyi göremezler bu nedenle, gidiş yollarının açık olduğunu bilmek ve buna güvenmekçok önemlidir. Kutular, takılma tehlikeleri vb. ana erişim noktalarından uzakta saklanmalıdır.

 • SÜRÜŞ VE ULAŞIM

  Tüm taşınma ekiplerimizçoğu taşınma gününün başarısında büyük bir fark yaratan mükemmel özelliklere sahip en iyi araçlar ile çalışmanın keyfini çıkarır. Bu özellikler havalı süspansiyondan rahat kabinlere (çoğu yataklı) ve ayrıca kolay erişime ve ayrılmış yük alanlarına kadar bir çok şeyi ve daha fazlasını içerir. Araçlarımızaşırı yükleme yapmadan her türlü yükü taşımamıza izin verir.

 • GERİ DÖNÜŞÜM VE BERTARAF

  Sağlık ve Güvenlik yalnızca mülklere ve insanlara karşı olan yükümlülükleri değil, aynı zamanda çevreye karşı sorumluluğumuzu da kapsar. Gerek yerel gerekse ticari geri dönüşüm sözleşmelerimizde tüm atıklar doğru kanallardan güvenli bir şekilde bertaraf edilerek çevreye olan etkimiz en aza indirilmektedir.Biz Hassas Çalışırız

 • Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.
 • Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.
 • Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar.
 • Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
 • Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.
 • Çünkü biz bu işi biliyoruz.

PROTRANS TAŞIMA VE DEPOLAMA SEÇİN

İster yolun aşağısına taşınıyor olun isterseniz dünyanın öbür ucuna– ekiplerimiz her müşterimize servisinde ayrıntılara ve müşteri hizmetlerine aynı mükemmel düzeyde dikkat gösterir. Tüm ekip üyelerimiz yılların evden eve nakliyat deneyimine, iç ve dış eğitime sahiptir, tamamen sigortalıdır ve en iyi, amaca yönelik yapılmış taşınma araçlarında çalışırlar. İlk toplantıdan hareketin tamamlanmasına kadar yaptığımız her şeyden gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimize ihtiyacınız varsa, lütfen iletişime geçin.


Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.
ULUSLARARASI

Uluslararası Çalışma Alanlarımız

Türkiye ev taşıma işlemi için yada Türkiyeden yurtdışına uluslararası boyutta ev eşyası yada ofis taşımacılığı yapmak için deniz taşımacılığı, kara taşımacılığı ve hava taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.

1. Hava Taşımacılığı

Uluslararası hava taşımacılığı yoluyla eşyalarınızı yurtdışına yada yurtdışından Türkiye'ye taşıyoruz

Daha fazla...

2. Kara Taşımacılığı

Uluslararası kara taşımacılığı yoluyla eşyalarınızı yurtdışına yada yurtdışından Türkiye'ye taşıyoruz

Daha fazla...

3. Deniz Taşımacılığı

Uluslararası deniz taşımacılığı yoluyla eşyalarınızı yurtdışına yada yurtdışından Türkiye'ye taşıyoruz

Daha fazla...

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.Ofisimiz bizim ikinci evimiz

Başarı huzurlu bir çalışma ortamını tesis etmekten geçer. Personelimizin bu anlamda çalışma ortamına son derece özen gösteriyoruz. Bir birey ancak kendisini değerli hissettiği zaman profesyonel başarılar elde edebilir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Protrans ailesine bende katılmak istiyorum diyorsanız 444 96 06 nolu telefon üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.