Evden Eve Nakliyat | Protrans

Biz Hassas Çalışırız...

SAĞLIK VE GÜVENLİK SEKTÖRÜNDEKİ KALDIRMALAR

Taşınma endüstrisinde ulaşılması oldukça zor yerlere taşınması gereken oldukça ağır nesnelerle uğraştığımız bir gerçektir. Protrans Profesyonel Taşıma’daantikalardan Grand Piyanolara kadar her şeyi taşıdık bu nedenle her bir hareketin risklerini göz önünde bulundurarak harcanan zamanla neredeyse her şeyi taşıma konusunda deneyimimiz var. Bu dikkat ve Emniyetin günlük işimizin çok önemli bir parçası olduğu anlamına gelir, sadece güvenliğimiz için değil, aynı zamanda müşterilerimizin güvenliği ve güvenliği için de her zaman dikkate alınması gereken bir şeydir.

Personelimizin ve müşterilerimizin güvende kalmasını sağlamak için gerçekleştirdiğimiz bazı adımlar hakkında size fikir vermek amacıyla bir taşınma sırasında ve depolama tesislerimizde dikkate aldığımız bazı tipik şeylerin üzerinden geçiyoruz.

 

SAĞLIK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Protrans Profesyonel Taşıma’datamamen uyumluyuz ve işyerinde inanılmaz derecede az sayıda yaralanmayı yaşamamızı sağlayan tüm endüstri, sağlık ve güvenlik mevzuatını uyguluyoruz. Tüm çalışanlarımıza, Genel Müdürden taşıma ekiplerimize kadar herkese kapsamlı Sağlık ve Güvenlik Politikalarımız öğretilir. Bunları sahada görmek sağduyu ve personelimizin bu alanda yüksek standartları koruduğunu görmek adına harikadır.

 

SAĞLIK VE GÜVENLİK EĞİTİMİ

Tüm operatörlerimiz, ağır nesnelerin nasıl kaldırılacağı, yürüme yollarının açık tutulmasının önemi ve malları taşırken / sürerken alınan önlemleri kapsayan hem iç hem de dış Sağlık ve Güvenlik eğitimine tabi tutulur. Yılların uzmanlığı, her bir hareketi hem dikkatli hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirmemize yardımcı olarak, yalnızca iş gücümüzü değil, müşterilerimizi ve onların taşınan eşyalarını da korur.

 

SAĞLIK VE GÜVENLİK EKİPMANLARI

İşimizi yapmak ve yaparken de iyi yapmak için - günlük işimizi biraz daha güvenli hale getiren bir dizi ekipmana güveniyoruz. Bu ekipmanlardan bazıları endüstri standardıdır, bazıları ise hizmetlerimiz için özel olarak üretilmiştir. En çok kullandığımızaraçlarımızdan biri, kamyonlarımızın arkasına mükemmel bir şekilde uyan, yükleme ve boşaltmayı son derece kolaylaştıran ve kullanan herkes için taşınmayı daha güvenli hale getiren özel yapım bir rampadır.

Günlük olarak kullanılan diğer sağlık ve güvenlik ekipmanları kaldırma kayışlarını, mobilya örtülerini ve iş için doğru araçları içerir.

 

SAĞLIK VE GÜVENLİK RİSKLERİ

Evden eve nakliyatta kariyer yapmak isteyenleri korkutmak istemeden ... aşağıda taşınma sırasında meydana gelen en yaygın yaralanma ve kazalardan bazılarını inceliyoruz.

 

KALDIRMA

Kaldırma, taşınma ekiplerimizin karşılaştığı en belirgin sorunlardan biridir. Bununla birliktedoğru planlama ve manuel kullanım eğitimi verildiğinde ekip üyelerimiz taşıyabildiklerinden daha fazlasını idare edebilirler. Genellikle ağır eşyaların kaldırılmasında bir kaza ve yaralanmadan kaçınmak paketleme işleminden başlar. Daha hafif eşyalar büyük kutulara daha ağır eşyalar ise daha küçük kutulara konmalıdır.Bu basit numara, kutuların aşırı yüklenmesini tamamen önler.

DÜŞME

Uygun bir risk değerlendirmesi yapılmazsa düşmeler meydana gelebilir ve değerlendime sonrası bir risk var ise ekip üyelerine bildirilir. Protrans Profesyonel Taşıma'da, hiçbir hareketin 'mükemmel' olmadığını ve tehlikelerin olduğunu biliyoruz bu nedenle eşyaları özellikle merdivenlerden yukarı ve aşağı taşırken bunlardan kaçınmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Kazaların önüne geçmek için tüm personel mükemmel kavrama seviyelerine sahip koruyucu botlar giyerler.

 

ÇELİK BURUN

Kaldırma kayışları, profesyonel taşıma malzemeleri ve doğru elle taşıma tekniklerinin kullanılması düşme riskini neredeyse ortadan kaldırır. Buna rağmen her ihtimale karşı tüm personelimiz çok rahat ve şık çelik burunlu botlarla koruma altındadırlar.

 

ENGELLER

Hareket halindeyken, ulaşımımız ile eviniz arasındaki yolların ve erişim yollarının her zaman açık kalmasını sağlıyoruz. Hareket eden ekiplerimiz, büyük eşyalar taşırken çoğu zaman çok ileriyi göremezler bu nedenle, gidiş yollarının açık olduğunu bilmek ve buna güvenmekçok önemlidir. Kutular, takılma tehlikeleri vb. ana erişim noktalarından uzakta saklanmalıdır.

 

SÜRÜŞ VE ULAŞIM

Tüm taşınma ekiplerimizçoğu taşınma gününün başarısında büyük bir fark yaratan mükemmel özelliklere sahip en iyi araçlar ile çalışmanın keyfini çıkarır. Bu özellikler havalı süspansiyondan rahat kabinlere (çoğu yataklı) ve ayrıca kolay erişime ve ayrılmış yük alanlarına kadar bir çok şeyi ve daha fazlasını içerir. Araçlarımızaşırı yükleme yapmadan her türlü yükü taşımamıza izin verir.

 

GERİ DÖNÜŞÜM VE BERTARAF

Sağlık ve Güvenlik yalnızca mülklere ve insanlara karşı olan yükümlülükleri değil, aynı zamanda çevreye karşı sorumluluğumuzu da kapsar. Gerek yerel gerekse ticari geri dönüşüm sözleşmelerimizde tüm atıklar doğru kanallardan güvenli bir şekilde bertaraf edilerek çevreye olan etkimiz en aza indirilmektedir.

 

PROTRANS TAŞIMA VE DEPOLAMA SEÇİN

İster yolun aşağısına taşınıyor olun isterseniz dünyanın öbür ucuna– ekiplerimiz her müşterimize servisinde ayrıntılara ve müşteri hizmetlerine aynı mükemmel düzeyde dikkat gösterir. Tüm ekip üyelerimiz yılların evden eve nakliyat deneyimine, iç ve dış eğitime sahiptir, tamamen sigortalıdır ve en iyi, amaca yönelik yapılmış taşınma araçlarında çalışırlar. İlk toplantıdan hareketin tamamlanmasına kadar yaptığımız her şeyden gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimize ihtiyacınız varsa, lütfen iletişime geçin.

 

İlginizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Makaleler;

 

Bizimle İrtibata Geçin...

Süreci sizin adınıza yönetelim

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar...

Taşınma öncesi bilgilendirelim

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için öncelikli hedef olarak sizlerin memnuniyetini esas tutmuştur. Bu maksatla taşınma ile ilgili hertürlü bilgiye ulaşabileceğiniz kanalların iletişime açık olması gerekmektedir. Protrans taşınma süreci öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlerin en iyi şekilde bilgilendirilebilmesi adına hizmetinize sunuyor. Lütfen irtibata geçmekten kesinlikle çekinmeyiniz...Fiyat Teklifi Almak İstemez misiniz?

Teklif formumuzu doldurun, evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, eşya depolama yada depo kiralama ve diğer hizmetlerimiz için en uygun fiyat teklifimizi gönderelim.